نمونه کار نایلون دسته رکابی

  1. Homepage
  2. نایلون
  3. نایلون دسته رکابی
  4. نمایش مطلب
نمونه کار نایلون دسته رکابی

پلاستیک و سلفون سریشا تولید کننده انواع نایلون دسته رکابی برای کسب و کار های مختلف

یکی از مواردی که باعث می شود کسب و کار شما حرفه ای و لوکس جلوه کند استفاده از نایلون تبلیغاتی دسته دار با چاپ اختصاصی لوگو و برند مجموعه شماست. شما با قرار دادن خرید های مشتریان خود در نایلون تبلیغاتی با طرح اختصاصی خودتان پس از خرید، علاوه بر اینکه حرفه ای بودن کسب و کار خودتان را به مشتری القا میکنید، این نایلون در دست مشتری شما در بازار چرخیده و دیده می شود و تا زمانی که این نایلون استفاده شود، باعث تبلیغات کسب و کار خود می شوید. بنابراین یکی از ارزان ترین راههای تبلیغات کسب و کارتان استفاده از نایلون های تبلیغاتی با طرح اختصاصی خودتان می باشد.

 

انواع نایلون های دسته رکابی تبلیغاتی

 

تولید و چاپ انواع نایلکس و نایلون های فروشگاهی دسته رکابی با توجه به شکل دسته و استقامت وزنی بالا بیشتر در فروشگاههای مواد غذایی و مواردی که نیاز به استقامت وزنی بالا دارد مورد استفاده قرار میگیرد.

نایلکس های دسته رکابی در انواع سایز ها قابل تولید می باشد.

نایلکس های دسته رکابی در رنگهای مختلف به سفارش مشتری قابل تولید می باشد.

امکان چاپ تک رنگ تا ۶ رنگ  بر روی این محصول در مجموعه تولیدی ما امکان پذیر می باشد.

 

چاپ انواع تصاویر و متن روی نایلون

تمام سفارشات چاپ تصویر ، متن و موارد درخواستی مشتری با بالاترین کیفیت ممکن انجام می شود. چاپ کیسه های تبلیغاتی با توجه به تعداد سفارش و هزینه ای که برای آن پرداخت می شود می تواند به روش های مختلفی انجام گیرد. این نوع چاپ می تواند از نوع فلکسو، هلیو، افست و یا سیلک باشد. کیفیت چاپ تاثیر مستقیم در بازده تبلیغاتی شما دارد زیرا اگر کیفیت چاپ مناسب و گیرا نباشد توجه افراد را جلب نمی کند ، اما با یک چاپ با کیفیت و طراحی مناسب می توانید بیشتر بازده را از تبلیغات با نایلون دسته بندی خود داشته باشید.

 

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 5 میانگین: 4.8]

1 نظر

  • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید