Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
نایلون خطر

پلاستیک و سلفون سریشا اقدام به تهیه لیستی از کارخانجات و تولیدی های نایلون و پلاستیک از سراسر کشور کرده است. از جمله تولیدات این کارخانجات می توان به انواع نوار خطر گاز اشاره کرد که این محصولات پلاستیکی بر حسب مواد اولیه پلی اتیلنی است. این شرکتها قادر به چاپ و تولید انواع نوار خطر گاز، برق، آب و فاضلاب و … با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ممکن است.

تولید نوار خطر

تولید نوار خطر گاز یا دیگر موارد نوار هشدار با به روز ترین ماشین آلات همراه با کادری مجرب و نیروی کار با تجربه انجام می شود. تا کیفیت تولید به صورت تضمینی به مشتریان عزیز ارئه گردد.

نوار خطر گاز

درجه بندی کیفیت 

نوار خطر اهمیت استفاده ای ندارد که بخواهید برای آن هزینه مواد اولیه درجه 1 نو و باکیفیت را بدهید. پیشنهاد ما برای کاهش قیمت استفاده از مواد اولیه درجه 2 و 3 است تا هزینه تولید به صورت قابل توجه ای پایین بیاید.

اما به هر حال کیفیت مواد اولیه به عهده خود مشتری است بنابراین می توانید با توجه به میزان هزینه ای که می خواهید بکنید، از مواد اولیه متفاوت با درجه بندی کیفیت متفاوت استفاده کنید.

نوار خطر گاز

چاپ 

یکی از مهم ترین موارد برای نوار خطر گاز، چاپ متن و تصاویر گوناگون برای انتقال هشدار برای عموم مردم است. پس با توجه به نیاز خود باید متن چاپی را مشخص کنید که به طور کلی، چاپ به دو صورت برای نوار خطر زرد انجام می شود که عبارتند از :

چاپ آماده : در این نوع، چاپ های معمول برای نوار خطر مانند نوار خطر برق گرفتی یا ساختمان و… است.

چاپ اختصاصی : در این مورد متن چاپی باید توسط خود مشتری مشخص شود.

اگر برای حفاظت فضای خاصی در تاریکی یا شب می خواهید نوار خطر سفارش دهید، حتما از نمونه های شبرنگ استفاده کنید تا به خوبی در تاریکی قابل مشاهده باشد.

نوار خطر گاز

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 8 میانگین: 4.9]

Post Author: Sereisha

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *