نوار خطر گاز

 1. Homepage
 2. مقالات
 3. نایلون
 4. نمایش مطلب
نوار خطر گاز

دسترسی به لیست تولید کنندگان نوار خطر گاز در انتهای همین صفحه

آیا می دانید 70 درصد شرکت های تولیدی نایلون و سلفون، تولید کننده نیستند و فقط واسطه اند؟ و با نام تولید کننده در حال فعالیتند!!! ما لیست تمام تولید کننده های بزرگ و اصلی پلاستیک در سراسر کشور را در فایلی تحت نام بانک پلاستیک ایران جمع آوری کرده ایم.

اگر به دنبال تهیه جنس با کیفیت و قیمت مناسب هستید حتما تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. تا اطلاعات خوبی در رابطه با نایلون نوار خطر گاز کسب کنید و با یک کلیک، به بزرگ ترین بانک پلاستیک ایران دسترسی پیدا کنید.

آنچه در این مقاله خواهید خواند

 • مقدمه
 • نوار خطر چیست؟
 • انواع نوار خطر
 • نوار خطر لوله گاز چیست؟
 • تولید نوار خطر گاز 
 • درجه بندی کیفیت نوار خطر گاز
 • چاپ نوار خطر گاز
 • نوار خطر شبرنگ چیست؟
 • ارائه لیست برترین تولید کنندگان پلاستیک نوار خطر گاز

مقدمه

نوار خطر چیست؟

نوارهای پلاستیکی رنگی هستند که با نوشته ها و علایم اختصاری متفاوت به جهت متمایز نمودن مناطق خاص و یا ممانعت از ورود افراد متفرقه به ناحیه های خطرناک به کار می روند. نوارهای خطر برای ایمن سازی محیط کارگاهی است که کارگران و پرسنل با ایمنی بیشتر به فعالیت و تردد بپردازند.

انواع نوار خطر

نوار خطر بر اساس رنگ و کاربرد به انواع زیر دسته بندی می شود:

 • نوار آبی رنگ برای اداره آب
 • نوار قرمز رنگ برای اداره آتش نشانی
 • نوار سبز رنگ برای فضای سبز و شهرداری
 • نوار خطر زرد رنگ برای اداره گاز
 • نوار مخصوص برق و مخابرات
 • نوار سفارشی و….
بیشتر بخوانید:  نوار خطر

نوار خطر لوله گاز چیست؟

این نوار خطر به رنگ زرد است و در اداره گاز مورد استفاده قرار می گیرد. در نصب لوله کشی، تعمیرات گاز، جلوگیری از ورود افراد هنگام بروز حوادث ناشی از نشت گاز ها و همچنین برای شناسایی لوله گذاری ها و کابل گذاری و هرگونه تاسیسات زیرزمینی در حین حفاری های بعد از کارگذاری لوله ها استفاده می شود. جنس این محصولات پلاستیکی بر حسب مواد اولیه پلی اتیلنی است.

تولید نوار خطر گاز

تولید نوار خطر گاز یا دیگر موارد نوار هشدار با به روز ترین ماشین آلات انجام می شود. کیفیت تولید نیز باید به صورت تضمینی به مشتری ها ارائه شود. چاپ و تولید انواع نوار خطر گاز، برق، آب و فاضلاب و … با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت ممکن است.

جنس نوار خطر معمولا از پلی اتیلن است که مقاومت بالایی در برابر آب و نور خورشید داشته و شما می توانید در محیط های مختلف به راحتی از آن استفاده کنید.

نوار خطر گاز

درجه بندی کیفیت نوار خطر گاز

نوار خطر اهمیت استفاده ای ندارد که بخواهید برای آن هزینه مواد اولیه درجه 1 نو و باکیفیت را بدهید. پیشنهاد ما برای کاهش قیمت استفاده از مواد اولیه درجه 2 و 3 است تا هزینه تولید به صورت قابل توجه ای پایین بیاید.

اما به هر حال تعیین کیفیت مواد اولیه به عهده خود مشتری است. بنابراین می توانید با توجه به میزان هزینه ای که می خواهید بکنید، از مواد اولیه متفاوت با درجه بندی کیفیت متفاوت استفاده کنید.

نوار خطر گاز
بیشتر بخوانید:  نوار خطر برق

چاپ نوار خطر گاز

یکی از مهم ترین موارد برای نوار خطر گاز، چاپ متن و تصاویر گوناگون برای انتقال هشدار برای عموم مردم است. پس با توجه به نیاز خود باید متن چاپی را مشخص کنید. به طور کلی، چاپ به دو صورت برای نوار خطر زرد انجام می شود که عبارتند از:

چاپ آماده : این نوع چاپ، چاپ های معمول برای نوار خطر مانند نوار خطر برق گرفتی یا ساختمان و… است.

چاپ اختصاصی : در این مورد متن چاپی باید توسط خود مشتری مشخص شود.

نوار خطر گاز

نوار خطر شبرنگ چیست؟

اگر به منظور  محفاظت و ایمنی فضای خاصی در تاریکی یا شب می خواهید نوار خطر سفارش دهید، توصیه می شود حتما از نمونه های شبرنگ استفاده کنید تا به خوبی در تاریکی قابل مشاهده باشد.

ارائه لیست برترین تولید کنندگان پلاستیک نوار خطر گاز

لیست به صورت فایل اکسل به شما ارائه می گردد و شامل شرکت های تولید نایلون و سلفون در سراسر کشور است. شامل شرکت ها و کارخانجات تولید کننده نوار هشدار نیز هست.

این بانک اطلاعاتی شامل نام شرکت، شماره تلفن و زمینه فعالیت به تفکیک شهر و استان است و صحت اطلاعات حدود 95 در صد است.

به محض خرید فایل، لینک دانلود برای شما ارسال می گردد.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 8 میانگین: 4.9]

دیدگاه خود را بنویسید