پلاستیک سوسیس کالباس

  1. Homepage
  2. مقالات
  3. نایلون
  4. نمایش مطلب
پلاستیک سوسیس کالباس

سریشا تامین کننده انواع پوشش سوسیس و کالباس و کاور کالباس

پلاستیک و سلفون سریشا ، تولید کننده انواع پلاستیک بسته بندی قادر به تولید انواع پلاستیک سوسیس و کالباس و آماده همکاری با تمام کارخانه های تولیدی سوسیس و کالباس است .

تولید نایلون سوسیس و کالباس

تولید روکش سوسیس و کالباس

کاور سوسیس و کالباس از ماده اولیه پلی آمید، پلی استر، پلی اتیلن، پلی پروپیلن و پی وی سی پلیمریزه تهیه و تولید می شود. این پوشش و لفاف سوسیس و کالباس از نظر فرایند تولید کاملا تمیز و بهداشتی بوده و می توان آن ها را با قطر دلخواه بسته به سفارش مصرف کننده تهیه نمود. لفاف سوسیس و کالباس همچنین دارای قابلیت رنگ آمیزی بوده و به راحتی می توان آن را رنگ نمود که رنگ ایجاد شده یکنواخت بوده و در رنگ های قرمز، نارنجی، صورتی، طلایی و… در بازار موجود است. این کاورها معمولا با ضخامت ۸ میکرون و طول ۱ متر برای کالباس و ۲ متر برای سوسیس تولید می شوند که با توجه به نیاز مشتری تغییر ضخامت و ابعاد آن امکان پذیر است.

همانطور که می دانید نایلون بسته بندی سوسیس و کالباس تماس مستقیم با مواد غذایی دارد از همین رو باید به بهترین روش بهداشتی ممکن تولید شود، بهداشتی بودن نایلون های تولیدی شرکت سریشا به صورت تضمینی به مشتریان ارائه می شود .

کاور سوسیس و کالباس

چاپ روی کاور سوسیس و کالباس

یکی از مهم ترین موارد برای تولید نایلون بسته بندی سوسیس و کالباس ، چاپ باکیفیت است ، زیرا با یک چاپ مناسب و باکیفیت ، برند تولیدی میان مردم جا می افتد و محبوب می شود .

چاپ انواع تصاویر ، لوگو و متن با بالاترین کیفیت ممکن انجام می شود ، چاپ به دو صورت 1 تا 8 رنگ و 1 تا 6 رنگ FULL HD انجام می شود ، کیفیت چاپ و تولید به صورت تضمینی به مشتریان ارئه می شود .

پلاستیک سوسیس کالباس

کیفیت تولید و قیمت پلاستیک سوسیس و کالباس

قیمت نایلون سوسیس و کالباس بر حسب قیمت مواد اولیه پتروشیمی گذاشته می شود از همین رو برای دریافت قیمت دقیق با شماره تماس های گذاشته شده ارتباط برقرار کنید .

انواع نایلون بسته بندی سوسیس و کالباس

نایلون دور سوسیس و کالباس تنها به صورت لوله ای بسته بندی نمی شود و در بعضی موارد در بسته بندی های مربعی با وزن کم بسته بندی می شود که سریشا قادر به تولیدی انواع نمونه ها نیز هست .

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 9 میانگین: 4.7]

9 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید