پلاستیک شفاف

  1. Homepage
  2. نایلون
  3. نایلون بسته بندی
  4. نمایش مطلب
پلاستیک شفاف

سریشا

تامین کننده برتر پلاستیک شفاف و نایلون شفاف دسته دار در مشهد مقدس

پلاستیک شفاف نوعی از نایلون است که به کمک افزودنی های معمول نمیتوان آنها را تولید کرد . برای تولید این نوع از نایلون ها باید از دستگاه های تولید نایلون به روز استفاده نمود . از نایلون های شفاف می توان در کسب و کارهای متفاوتی استفاده نمود که با توجه به نیاز مشتری می توان این نوع از نایلون را تولید و به مصرف رساند .

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا قادر است انواع نایلون شفاف را در انواع دسته رکابی ، دسته موزی و … تولید کرده و به دلیل تولید و عرضه مستقیم با قیمتی نازلتر از دیگر فروشنده ها به دست مشتریان گرامی در سراسر کشور برساند .

ویژگی نایلون 

یکی از ویژگی های مواد نایلونی کدر بودن ظاهر آن نسبت به سایر مواد همانند سلفون و … می باشد .
به طور کل مواد LDPE که پایه اصلی تشکیل دهند نایلون ها می باشد . نایلون دارای برخی از ویژگیهای ذاتی می باشد که برای تغییر آن نمی توان از روش های مرسوم مانند افزودن مکمل و … استفاده نمود و برای حصول این موضوع باید دست به دامان دستگاه های تولید به روز شد .
 
نایلون شفاف در حقیقت نسل جدید کیسه های نایلونی می باشد که در عین لطافت و کشسانی زیاد دارای شفافیت بسیار ایده آل نسبت به کیسه های نایلونی مشابه می باشد .
 

مراجعه کننده گرامی برای دریافت قیمت به روز میتوانید همه روزه از ساعت 9 صبح الی 21 شب با شماره های مندرج در سایت و یا یکی از راه های ارتباطی با مدیران و مشاوران ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید .

 

نمونه هایی از نایلون های شفاف تولید شده توسط شرکت پلاستیک و سلفون سریشا در تصاویر زیر مشاهده می فرمایید .

برای مشاهده سایر نمونه های تولیدی شرکت سریشا به قسمت نمونه کارها مراجعه کنید یا اینجا کلیک کنید

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 9 میانگین: 4.7]
تگ ها : انواع پلاستیک بازیافتی پلاستیک شفاف پلاستیک شفاف مشهد پلاستیک ضخیم متری تولید پلاستیک تولید پلاستیک بسته بندی در مشهد تولید پلاستیک خیاری در مشهد تولید پلاستیک در مشهد تولید پلاستیک دسته دار تولید پلاستیک دسته دار در مشهد تولید پلاستیک شفاف در مشهد تولید پلاستیک کیلویی در مشهد تولید پلاستیک مشهد تولید نایلکس تهران تولید نایلکس در خراسان رضوی تولید نایلکس در مشهد تولید نایلکس و نایلون تولید نایلون تجدید پذیر تولید نایلون تهران تولید نایلون در تهران تولید نایلون در خراسان رضوی تولید نایلون در مشهد تولید نایلون شفاف تولید نایلون شفاف در مشهد تولید و چاپ نایلون بسته بندی تولیدی پلاستیک تولیدی پلاستیک در مشهد تولیدی نایلکس تولیدی نایلون تولیدی نایلون شفاف تولیدی نایلون شیری چاپ نایلون شفاف چاپ نایلون شفاف در مشهد ساخت پلاستیک شفاف قیمت کاور شفاف رومیزی قیمت نایلون رولی قیمت نایلون ضخیم نایلون شفاف نایلون شفاف با چاپ نایلون شفاف با چاپ هلیو نایلون شفاف با چاپ هلیوگراور نایلون شفاف چاپ کلیشه نایلون شفاف چاپی نایلون شفاف دستمال کاغذی نایلون ضخیم متری نمایندگی فروش نایلون نمایندگی فروش نایلون در مشهد نمایندگی فروش نایلون شفاف در مشهد نمایندگی فروش نایلون مشهد

1 نظر

  • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید