پلاستیک فود گرید

  1. Homepage
  2. مقالات
  3. نایلون
  4. نمایش مطلب
پلاستیک فود گرید

سریشا تامین کننده انواع نایلون و پلاستیک فود گرید در مشهد

یکی از مهم ترین موارد برای بسته بندی دستی یا دستگاهی مواد غذایی استفاده از پلاستیک های بهداشتی است که به اصطلاح به آن پلاستیک فود گرید یا پلاستیک مواد غذایی می گویند . پلاستیک و سلفون سریشا قادر به تولید انواع نایلون بهداشتی برای مواد غذایی یا مصارف گوناگون است که قابلیت چاپ و تولید در ابعاد گوناگون نیز وجود دارد .

پلاستیک فود گرید چیست ؟

پلاستیک فود گرید ماندگاری زیادی دارد و در تولید آن از مواد اولیه ای استفاده میشود که دارای مواد نانو نیست و مواد پایه آن بر حسب مواد فود گرید یا همان غذایی می باشد ، از همین رو به علت رعایت کردن تمام موارد بهداشتی برای این نوع از پلاستیک یکی از بهترین انتخاب ها برای بسته بندی مواد غذایی است . مواد اولیه نایلون فود گرید از پلی اتیلن و پلی استر یا پلی اتیلن و پلی استر و متالایز تشکیل می شود .

پلاستیک فود گرید سریشا

تولید پلاستیک فود گرید در تمام ابعاد و ضخامت ها

هیچ محدودیتی در ابعاد یا ضخامت برای تولید وجود ندارد ، با توجه به نیاز شما می توان در هر ابعاد و ضخامتی که مد نظر دارید این نوع از نایلون را در سریع ترین زمان ممکن برایتان تولید کنیم . اگر در انتخاب ابعاد و ضخامت مورد نیاز خود به مشکل برخورده اید کافیست با ما تماس حاصل فرمایید تا با توجه به نیازتان شما را کاملا راهنمایی کنیم .

برای مشاهده سلفون بسته بندی مواد غذایی روی کلمه کلیدی لینک شده ، کلیک کنید .

پلاستیک فود گرید بسته بندی مواد غذایی 

نوع دیگر نایلون بسته بندی برای مواد غذایی که از مواد اولیه opp در آن استفاده می شود پلاستیک بسته بندی مواد غذایی است و برای تولید عمده مواد غذایی می باشد . در این نوع از پلاستیک ها ، از مواد اولیه بسیار مقاوم استفاده می شود که قابلیت چاپ پذیری بسیار بالایی دارد و تمام موارد بهداشتی نیز برای تولید این نوع از پلاستیک رعایت می شود . یکی از بهترین مثال ها برای این نوع از نایلون می توان به پلاستیک بسته بندی چیپس و پفک اشاره کرد .

چاپ نایلون فود گرید

به منظور افزایش راندمان و بازدهی تبلیغاتی می توان روی پلاستیک فودگرید شماره تماس ، لوگو ، شبکه های اجتماعی و … را چاپ کرد که باعث افزایش راندمان بازدهی شما می شود ، لذا شرکت سریشا انواع موارد چاپی را با بالاترین کیفیت ممکن و پایین ترین قیمت، انجام می دهد .

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 5 میانگین: 4.8]

4 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید