پلاستیک متری

 1. Homepage
 2. مقالات
 3. نایلون
 4. نمایش مطلب
پلاستیک متری

دسترسی به لیست تولید کنندگان پلاستیک متری در انتهای همین صفحه

آیا می دانید 70 درصد شرکت های تولیدی پلاستیک، تولید کننده نیستند و فقط واسطه اند؟ و با نام تولید کننده در حال فعالیتند!!! ما لیست تمام تولید کننده های بزرگ و اصلی پلاستیک در سراسر کشور را در فایلی تحت نام بانک پلاستیک ایران جمع آوری کرده ایم.

 

اگر به دنبال تهیه جنس با کیفیت و قیمت مناسب هستید حتما تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. تا اطلاعات خوبی در رابطه با پلاستیک متری کسب کنید و با یک کلیک، به بزرگ ترین بانک پلاستیک ایران دسترسی پیدا کنید.

آنچه در این مقاله ارائه شده است:

 • مقدمه
 • فیلم شیرینگ
 • نایلون استرچ
 • سلفون متری
 • نایلکس و نایلون متری
 • تولید پلاستیک متری
 • چاپ پلاستیک متری
 • ارائه لیست برترین تولید کنندگان پلاستیک متری

مقدمه

پلاستیک متری دارای کاربرد ها و انواع مختلفی در صنایع بسته بندی یا موارد دیگر است. در این مقاله قصد داریم تا انواع نایلون رولی، سلفون رولی، شیرینگ رولی، نایلکس رولی و … را معرفی کنیم تا تمام سوالات شما رفع شود و با توجه به نیاز خودتان بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

فیلم شیرینگ

یکی مواردی که به صورت متراژ یا کیلویی عرضه می شود نایلون بسته بندی حرارتی است که می توان با این نایلون، انواع موارد تولیدی را به صورت پکی بسته بندی کرد. بعد از تولید محصول با کشیدن این نوع پلاستیک روی آن و قرار دادن زیر حرارت باعث بسته بندی کامل محصول یا پالت می شود.

پلاستیک متری - شیرینگ

نایلون استرچ

این نوع از نایلون استرچ دارای خاصیت کشسانی و چسبندگی بالایی است که همانند نمونه بالا برای بسته بندی های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

پلاستیک متری - استرچ

سلفون متری

سلفون شباهت بسیار زیادی با استرچ دارد که می توان هر دو را برای مصارف این دسته انتخاب کرد. اما این نمونه دارای قیمت نسبتا بالاتری است که از همین رو پیشنهاد ما برای بسته بندی های صنعتی، استفاده از پلاستیک استرچ است اما برای بسته بندی های غذایی حتما باید از این نمونه استفاده کرد.

پلاستیک متری - نایلکس رکابی

تولید پلاستیک متری

تولید پلاستیک متری در تمام ابعاد و ضخامت ها امکان پذیر است. تولید کنندگان هیچ محدودیتی در تولید ندارند. از همین رو می توانید مشما متری را در ابعاد و ضخامتی که مد نظر دارید به آنها سفارش دهید.

اگر با توجه به نیازی که دارید نمی توانید ابعاد دقیقی را انتخاب کنید و دچار مشکل شده اید اصلا نگران نباشید. کافیست با مشاوران این مجموعه ها تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی کنند. ما لیستی از تولید کننده های این محصول را برای راحتی شما تهیه نموده ایم که در زیر قابل مشاهده است.

چاپ پلاستیک متری

چاپ پلاستیک متری از 1 تا 8 رنگ full hd انجام می شود. یکی از مهم ترین موارد در برند شدن محصولات شما و تبلیغات پر بازده استفاده از چاپ با کیفیت است که در صورتی باعث بازده بیشتر می شود که از یک طراحی مناسب به همراه یک چاپ با کیفیت استفاده کنید.

ارائه لیست برترین تولید کنندگان پلاستیک متری

لیست کارخانه های تولید پلاستیک به صورت فایل اکسل به شما ارائه می گردد. شامل شرکت های تولید پلاستیک در سراسر کشور است، که شامل نام شرکت های تولید کننده پلاستیک متری در تمام ایران نیز هست.

 

نام تمام شرکت های تولید کننده نایلون عمده در این فایل قرار دارد. این بانک اطلاعاتی شامل نام شرکت تولید کننده پلاستیک متری، شماره تلفن و زمینه فعالیت به تفکیک شهر و استان بوده و باید گفت صحت اطلاعات حدود 95 در صد است.

 

به محض خرید فایل، لینک دانلود برای شما ارسال می گردد.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 9 میانگین: 4.8]

دیدگاه خود را بنویسید