پلاستیک بسته بندی شکلات

  1. Homepage
  2. مقالات
  3. نایلون
  4. نمایش مطلب
پلاستیک بسته بندی شکلات

سریشا تامین کننده سلفون و پلاستیک انواع بسته بندی شکلات

آنچه در مقاله زیر با عنوان پلاستیک بسته بندی شکلات ارائه گریده است:

  • انواع نایلون بسته بندی شکلات
  • جنس نایلون بسته بندی شکلات
  • چاپ با کیفیت 
  • تولید در تمام ابعاد و هماهنگ با نیاز شما
  • تماس با کارشناسان واحد فروش و مشاوره شرکت سریشا

انواع نایلون بسته بندی شکلات

معمولا برای بسته بندی شکلات از نایلون نمونه های متالایز یا پشت صدفی استفاده می شود ، نمونه متالایز دارای رنگ نقره ای ( آلومینیومی ) در داخل بسته بندی است . مانند پاکت های چیپس که از فروشگاه ها خریداری می کنیم و نمونه دیگر داری رنگ سفید برای داخل بسته بندی است که به سلفون پشت صدفی معروف است .

اما نوع دیگری از بسته بندی برای بسته بندی شکلات وجود دارد که کمتر ار آن استفاده می شود و آن نایلون شفاف است که در زیر نمونه ای از آن را مشاهده میکنید .

جنس نایلون بسته بندی شکلات

برای تولید سلفون بسته بندی شکلات از opp لمینت با cpp برای محصولات با مقاومت بالاتر و استحکام دوخت بالاتر مورد استفاده قرار می گیرد ، مانند بسته بندی های ماکارانی ، چیپس و پفک ، حبوبات ، قند و شکر و …

چاپ با کیفیت 

یکی از مهم ترین عوامل در خرید مشتریان در فروشگاه های مواد غذایی دو عامل است : یکی طراحی چشم گیر و جذاب و دیگری برندی که از آن خرید می کنند ، از همین رو اگر تولیدی یا همان کارخانه شما یک برند معروف و مردمی نیست مهم ترین عامل در میزان فروش شما یک بسته بندی شکیل و با کیفیت همراه با یک طرح چاپی مناسب است .

چاپ full hd 

سریشا قادر به چاپ روی انواع محصولات پلاستیکی است ، از همین رو چاپ 1 تا 6 رنگ و 1 تا 8 رنگ full hd با دستگاه های هیلو و فلکسو انجام می شود .

تولید در تمام ابعاد و هماهنگ با نیاز شما

پلاستیک و سلفون سریشا هیچ محدودیتی در تولید ندارد و قادر به تولید انواع نایلون بسته بندی در تمام ابعاد همراه با چاپ سفارشی است ، و مطمئن باشید تمام نیاز های شما با نازل ترین قیمت های ممکن به علت خرید مستقیم از کارخانه قابل رفع می باشد .

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 10 میانگین: 4.7]

1 نظر

  • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید