Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
نایلکس رنگی

پلاستیک و سلفون سریشا

تولید کننده انواع نایلکس شیری و نایلکس رکابی در مشهد

نایلکس رنگی

پلاستیک و سلفون سریشا تولید کننده انواع نایلون و نایلکس رنگی ، در تمام ابعاد و انواع مختلف است که کیفیت تولید تمام محصولات به صورت تضمینی به مشتریان عزیز ارائه می شود . نایلون رنگی در اغلب اصناف مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از انواع نایلون رنگی نایلون شیری است و یکی از دلایل پرمصرف بودن این محصول رنگ شیری آن است که داخل کیسه مشخص نیست ، فروشندگان یا خریدارانی که قصد پوشش دارند و میخواهند محصول داخل کیسه مشخص نشود بیشتر از این نوع محصول استفاده می کنند .

انواع نایلون رنگی

  • نایلون رنگی چاپدار 
  • نایلون رنگی ساده (بدون چاپ)

نایلون رنگی چاپدار

تولید و چاپ نایلون

تولیدی نایلون در مشهد / چاپ نایلون در مشهد / فروش عمده نایلون رنگی / مرکز فروش نایلون در مشهد / نایلکس دسته دار چاپی / تولیدی نایلون رنگی / تولیدی نایلون دسته دار/ چاپ نایلون / چاپ لوگو روی نایلون / نایلون چاپی / چاپ دیجیتال روی نایلون / چاپ نایلون تبلیغاتی / چاپ لوگو روی کیسه پلاستیکی / چاپ روی نایلون/ چاپ نایلون رنگی

گاهی مشتری درخواست یک نایلون رنگی با رنگ خاص دارد که روی آن چاپ هم زده شود. مخصوصا فروشگاههای لباس و کتاب و … خواستار چنین نایلونهایی هستند و برای بازده بیشتر در تبلیغات، مایلند که روی نایلونی که سفارش می دهند آدرس وب سایت و نشانی فروشگاه و شعبه هایشان را هم چاپ کنند. شرکت سریشا قادر به تولید انواع نایلون دسته دار رنگی با چاپ و یا بدون چاپ است که تمام نیازهای مشتری را برطرف میکند.

یکی از مهم ترین عوامل در تولید نایلون رنگی ، رنگ پاشی 100% است به طوری که داخل نایلون یا نایلکس مشخص نشود ، سریشا با رنگ پاشی 100% و بی نقص نمونه شما را تولید خواهد کرد مگر به درخواست خود مشتری بنا به کم کردن هزینه ها و کاهش قیمت نهایی محصول .

نایلکس رنگی

نایلکس رنگی ساده ( بدون چاپ )

افرادی که به دنبال نایلون یا نایلکس رنگی بدون چاپ هستند ، حتما نمونه ای می خواهند که به هیچ وجه معلوم نشود حتی با قرار گرفتن آن داخل مشما ، بسیاری برای رفع این نیاز از نایلکس مشکی استفاده می کنند ، و برخی دیگر برای تنوع از نمونه های رنگی بدون چاپ استفاده می کنند .

 

انواع کیسه پلاستیکی

نمونه های مختلفی از نایلکس و نایلون رنگی برای انتخاب وجود دارد که عبارتند از :

  • پلاستیک دسته بندی
  • پلاستیک دسته رکابی
  • پلاستیک دسته موزی
  • پلاستیک دسته تقویت

نمونه های دسته موزی و دسته بندی بیشتر برای ظاهر جذابشان استفاده می شوند ، اما نايلکس دسته رکابي برای مواردی مانند تره بار ها ، فروشگاه های مواد غذایی ، میوه فروشی ها و … استفاده می شوند . اما دو نمونه ای که در اول سطر نام برده شد ، بیشتر در مواردی مانند داروخانه ها ، پوشاک و لباس و این قبیل مشاغل کاربرد دارد .

نایلکس رنگی

تفاوت نایلون و نایلکس

فرق این دو در ظاهرشان است ، به این صورت که نایلون نرم ، انعطاف پذیر ، شفاف و براق است ، اما نایلون خشک و مات است ، همینطور در تولید نمی توان نایلون را در ضخامت های کم تولید کرد اما نایلکس قابل سفارش در هر ضخامتی است .

همانطور که در پارگراف پیشین گفتیم نایلون داری جنس نرم اما نایلکس دارای جنسی خشک است ، از همین رو اگر نایلون را در دست خود مچاله کنید صدای زیادی از خود تولید نمی کند ، اما اگر نایلکس را در دست خود مچاله صدای بسیار زیاد تولید می کند .

نایلکس رنگی

عوامل موثر در قیمت نایلکس رنگی

قیمت کیسه پلاستیکی رنگی / قیمت نایلون رنگی چاپدار / قیمت نایلون رنگی / قیمت چاپ روی کیسه پلاستیکی/ قیمت چاپ روی نایلون/ قیمت نایلکس رنگی / قیمت نایلون رنگی / قیمت نایلکس رنگی

قیمت ها بستگی به نوع مواد اولیه مصرفی و افزودنی های آن نحوه دوخت ، نوع دسته و خدمات انجام شده برای محصول و میزان ضخامت ( میکرون ) و همچنین عرض محصول بستگی دارد . از آنجایی که در تولید نایلون رنگی از مستربچ رنگی هم استفاده می شود لذا هزینه نهایی بیشتر شده که در قیمت تمام شده محصول اثر گذار است. شرکت سریشا با کادری مجرب سعی در تامین محصولی با کیفیت بالا و قیمت پایین دارد و با حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم بین مشتری و تولید کننده قادر است بهترین کیفیت تولید نایلون رنگی را به صورت تضمینی به مشتریان ارائه دهد . کافیست با ما تماس حاص فرمایید و قیمت های روز را از مشاوران ما دریافت کنید .

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 8 میانگین: 4.9]

Post Author: Sereisha

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

One Reply to “نایلکس رنگی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *