Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
نایلکس رنگی

پلاستیک و سلفون سریشا

تولید کننده انواع نایلکس شیری و نایلکس رکابی در مشهد

پلاستیک و سلفون سریشا تولید کننده انواع نایلون و نایلکس رنگی ، در تمام ابعاد و انواع مختلف است که کیفیت تولید تمام محصولات به صورت تضمینی به مشتریان عزیز ارائه می شود .

چاپ نایلکس رنگی

بسیاری از فروشگاه ها درخواست می کنند که رنگ پایه تولیدی کیسه پلاستیکی به یک رنگ خاص و همراه چاپ باشد ، سریشا قادر به تولید انواع پلاستیک دسته دار رنگی و ساده یا چاپ دار است و می تواند تمام نیاز های شما را رفع کند .

می توانید برای بازده تبلیغاتی بیشتر آدرس وب سایت و یا شبکه های مجازی به همراه لوگو فروشگاه یا شرکت خود را روی آن چاپ کنید .

یکی از مهم ترین عوامل در تولید نایلون رنگی ، رنگ پاشی 100% است به طوری که داخل نایلون یا نایلکس مشخص نشود ، سریشا با رنگ پاشی 100% و بی نقص نمونه شما را تولید خواهد کرد مگر به درخواست خود مشتری بنا به کم کردن هزینه ها و کاهش قیمت نهایی محصول .

نایلکس رنگی

نایلکس رنگی ساده ( بدون چاپ )

افرادی که به دنبال نایلون یا نایلکس رنگی بدون چاپ هستند ، حتما نمونه ای می خواهند که به هیچ وجه معلوم نشود حتی با قرار گرفتن آن داخل مشما ، بسیاری برای رفع این نیاز از نایلکس مشکی استفاده می کنند ، و برخی دیگر برای تنوع از نمونه های رنگی بدون چاپ استفاده می کنند .

انواع کیسه پلاستیکی

نمونه های مختلفی از نایلکس و نایلون رنگی برای انتخاب وجود دارد که عبارتند از :

  • پلاستیک دسته بندی
  • پلاستیک دسته دار
  • پلاستیک دسته موزی
  • پلاستیک دسته تقویت

نمونه های دسته موزی و دسته بندی بیشتر برای ظاهر جذابشان استفاده می شوند ، اما نايلکس دسته رکابي برای مواردی مانند تره بار ها ، فروشگاه های مواد غذایی ، میوه فروشی ها و … استفاده می شوند . اما دو نمونه ای که در اول سطر نام برده شد ، بیشتر در مواردی مانند داروخانه ها ، پوشاک و لباس و این قبیل مشاغل کاربرد دارد .

نایلکس رنگی

تفاوت نایلون و نایلکس

فرق این دو در ظاهرشان است ، به این صورت که نایلون نرم ، انعطاف پذیر ، شفاف و براق است ، اما نایلون خشک و مات است ، همینطور در تولید نمی توان نایلون را در ضخامت های کم تولید کرد اما نایلکس قابل سفارش در هر ضخامتی است .

همانطور که در پارگراف پیشین گفتیم نایلون داری جنس نرم اما نایلکس دارای جنسی خشک است ، از همین رو اگر نایلون را در دست خود مچاله کنید صدای زیادی از خود تولید نمی کند ، اما اگر نایلکس را در دست خود مچاله صدای بسیار زیاد تولید می کند .

نایلکس رنگی

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 8 میانگین: 4.9]

Post Author: Sereisha

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

One Reply to “نایلکس رنگی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *