تولید نایلون رنگی در مشهد

 1. Homepage
 2. نایلون
 3. نمایش مطلب
تولید نایلون رنگی در مشهد

سریشا تامین کننده برتر نایلونهای رنگی در مشهد

مقدمه

 نایلون رنگی در اغلب اصناف مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از انواع نایلون رنگی، نایلون شیری است و یکی از دلایل پرمصرف بودن این محصول رنگ شیری آن است که داخل کیسه مشخص نیست ، فروشندگان یا خریدارانی که قصد پوشش دارند و میخواهند محصول داخل کیسه مشخص نشود بیشتر از این نوع محصول استفاده می کنند .

 

ویژگی ها و تمایز نایلون رنگی سریشا نسبت به دیگر محصولات مشابه در بازار

 • استفاده از بهترین نوع مواد اولیه پتروشیمی 
 • فرایند تولید نایلون رنگی سریشا با دستگاه سه لایه روز دنیا انجام می شود که سبب می شود محصول با کیفیت بالایی تولید شده و ضربه پذیری بسیار بالایی داشته باشد
 • برای تولید نایلون رنگی رنگ بسیار قوی و با درصد بسیار بالا استفاده می کنیم که سبب پوشش دهی 100% می شود . مهمترین دلیل استفاده مشتریان از این محصول پوشش کامل آن است .
 • به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک و دستگاه های به روز ، دوخت پذیری فوق العاده قوی داریم و با درصد خطای بسیار کمی تولید می شود .
 • به هیچ وجه ضایعات پلاستیک به این محصول اضافه نمیکنیم و یکی از راه های تشخیص آن سفیدی نایلون می باشد ، نمونه های درجه 2 یا درجه 3 این محصول به سفیدی نایلون شیری سریشا نیستند و مات می باشند ، دلیل آن هم استفاده از ضایعات است که سبب افت کیفیت نهایی محصول می شود .
نایلونکرم رنگ دسته رکابی باقلوا

انواع کیسه پلاستیکی

نمونه های مختلفی از نایلکس و نایلون رنگی برای انتخاب وجود دارد که عبارتند از :

 1. پلاستیک دسته بندی
 2. پلاستیک دسته رکابی
 3. پلاستیک دسته موزی
 4. پلاستیک دسته تقویت 

نمونه های دسته موزی و دسته بندی بیشتر برای ظاهر جذابشان استفاده می شوند اما نايلکس دسته رکابي برای مواردی مانند تربار ها ، فروشگاه های مواد غذایی ، میوه فروشی ها و … استفاده می شوند اما دو نمونه ای که در اول سطر نام برده شده بیشتر در مواردی مانند داروخانه ها ، پوشاک و لباس و این قبیل مشاغل کاربرد دارد .

 

چگونه تفاوت نایلون و نایلکس را بفهمیم ؟

همانطور که قبلا هم گفتیم نایلون داری جنس نرم اما نایلکس دارای جنسی خشک است از همین رو اگر نایلون را در دست خود مچاله کنید صدای زیادی از خود تولید نمی کند اما اگر نایلکس را در دست خود مچاله صدای بسیار زیاد تولید می کند.

نایلون رنگی

انواع نایلون رنگی

 • رنگی چاپدار 
 • رنگی ساده (بدون چاپ)

نایلون رنگی چاپدار

تولید و چاپ نایلون رنگی

تولیدی نایلون در مشهد / چاپ نایلون در مشهد / فروش عمده نایلون رنگی / مرکز فروش نایلون در مشهد / خرید اینترنتی نایلون یک طرف شیری / تولیدی نایلون رنگی / تولیدی نایلون دسته دار/ چاپ نایلون / چاپ لوگو روی نایلون / نایلون چاپی / چاپ دیجیتال روی نایلون / چاپ نایلون تبلیغاتی / چاپ لوگو روی کیسه پلاستیکی / چاپ روی نایلون/ چاپ نایلون رنگی

گاهی مشتری درخواست نایلونی با رنگ خاص دارد که روی آن چاپ هم زده شود. مخصوصا فروشگاه های لباس، کتاب و … خواستار چنین نایلونهایی هستند و برای بازده بیشتر در تبلیغات، مایلند که روی نایلونی که سفارش می دهند آدرس وب سایت و نشانی فروشگاه و شعبه هایشان را هم چاپ کنند. شرکت سریشا قادر به تولید انواع نایلون دسته دار رنگی با چاپ و یا بدون چاپ است که تمام نیازهای مشتری را برطرف میکند. یکی از مهم ترین عوامل در تولید این نایلونها، رنگ پاشی 100% است به طوری که داخل نایلون یا نایلکس مشخص نشود ، سریشا با رنگ پاشی 100% و بی نقص نمونه شما را تولید خواهد کرد مگر به درخواست خود مشتری بنا به کم کردن هزینه ها و کاهش قیمت نهایی محصول .

نایلون رنگی ساده ( بدون چاپ )

نوع دیگر، انواع مختلف رنگی بدون چاپ است، ویژگی این نایلونها این است که محتویات داخل دیده نمی شود و فردی که خواستار چنین نایلونی بوده حتما مایل است که محتویات داخل آن معلوم نباشد. بسیاری برای رفع این نیاز از نایلکس مشکی استفاده می کنند ، و برخی دیگر برای تنوع از نمونه های رنگی بدون چاپ استفاده می کنند .

نایلون رنگی سریشا

عوامل موثر در قیمت

قیمت کیسه پلاستیکی رنگی / قیمت نایلون رنگی چاپدار / قیمت نایلون رنگی / قیمت چاپ روی کیسه پلاستیکی/ قیمت چاپ روی نایلون/ قیمت نایلکس رنگی /

قیمت ها بستگی به نوع مواد اولیه مصرفی و افزودنی های آن نحوه دوخت ، نوع دسته و خدمات انجام شده برای محصول و میزان ضخامت ( میکرون ) و همچنین عرض محصول بستگی دارد . از آنجایی که در تولید نایلون رنگی از مستربچ رنگی هم استفاده می شود لذا هزینه نهایی بیشتر شده که در قیمت تمام شده محصول اثر گذار است. شرکت سریشا با کادری مجرب سعی در تامین محصولی با کیفیت بالا و قیمت پایین دارد و با حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم بین مشتری و تولید کننده قادر است بهترین کیفیت تولید نایلون رنگی را به صورت تضمینی به مشتریان ارائه دهد . کافیست با ما تماس حاص فرمایید و قیمت های روز را از مشاوران ما دریافت کنید .

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 9 میانگین: 4.8]

دیدگاه خود را بنویسید