سفره یکبار مصرف طلاکوب

 1. Homepage
 2. مقالات
 3. نایلون
 4. نمایش مطلب
سفره یکبار مصرف طلاکوب

سریشا تامین کننده انواع سفره یکبار مصرف ضخیم و سفره یکبار مصرف رنگی در مشهد

اگر میخواهید اطلاعاتی در مورد سفره های یکبار مصرف بدانید این مقاله را از دست ندهید.

آنچه در مقاله پیش رو با عنوان سفره یکبار مصرف طلاکوب ارائه گردیده است:

 • مقدمه
 • مزیت سفره های یکبار مصرف
 • انواع سفره های تولیدی سریشا
 • پرفراژ در سفره یکبار مصرف چیست و چه کاربردی دارد؟
 • آیاسفره یکبار مصرف مجلسی هم پرفراژ دارد؟
 • ضخامت سفره های یکبار مصرف طلاکوب چگونه است؟
 • طرحهای طلاکوب سفره های یکبار مصرف سریشا چگونه است؟
 • تماس با کارشناسان فروش و مشاوره شرکت سریشا

مقدمه:

سفره یکبار مصرف از انواع محصولات یکبار مصرف است که در برخی مواقع استفاده از آن‌ ضروری است. همیشه نمی‌ توان از سفره‌ های معمولی استفاده کرد. مثلا در مواقعی که در سفر و یا پیک ‌نیک هستید باید از این سفره ‌ها استفاده کنید. همچنین مشاغلی مانند رستوران که با صنایع غذایی سر و کار دارند نیز از این سفره ‌ها استفاده می ‌کنند.

سفره یکبار مصرف در سفر و یا در مراسم‌ ها بسیار کاربرد دارد. در گذشته هنگام برگزاری مراسم، باید سفره ‌ای طولانی پهن می ‌کردند و هنگام جمع کردن آن مشکلات فراوانی وجود داشت. شستشوی آن نیز کار آسانی نبود. مخصوصا اگر غذای چربی روی آن سرو شده بود که دیگر شستشو بسیار سخت و طاقت ‌فرسا می‌ شد.

اما اکنون می‌ توان به آسانی و در کمترین زمان سفره یکبار مصرف را پهن و جمع کرد. درست است که استفاده از محصولات یکبار مصرف آسیب فراوانی به طبیعت و محیط زیست وارد می‌ کند، اما در کنار آن مزایایی نیز دارد. هرچند به دلیل همان معایب بهتر است که تا حد ممکن استفاده از این سفره‌ ها را کاهش دهیم و تنها در مواردی که لازم است از آن استفاده کنیم.

در رستوران ‌ها که مراجعه و رفت ‌و آمد به آن ‌‌جا زیاد است نمی ‌توان از سفره‌ های معمولی استفاده کرد. به همین دلیل است که یکی از مهم ‌ترین مصارف سفره یکبار مصرف در چنین اماکنی است. همچنین اگر در منزل خود نیز مهمان داشته باشید، گاهی می ‌توانید از این سفره ‌ها استفاده کنید. علاوه بر رستوران در مساجد، هتل‌ ها و مهدکودک ‌ها نیز از این سفره ‌ها استفاده می‌ شود.

سفره یکبار مصرف طلاکوب به دلیل ظاهر شکیل و جلوه زیبایی که دارد در مهمانی ها بسیار کاربرد ویژه ای دارد و به راحتی میتوان آن را با وسایل آشپزخانه ست کرد و یا با چیدمان روی سفره یا میز پذیرایی هماهنگ نمود.

یکی دیگر از موارد تولیدی پلاستیک و سلفون سریشا سفره یکبار مصرف طلاکوب است که در انواع رنگبندی ها قابل تولید می باشد و قابلیت چاپ طلاکوب را دارد ، این مورد زیر مجموعه سفره یکبار مصرف مجلسی است .

مزیت سفره های یکبار مصرف

 • استفاده ساده و راحت
 • قیمت مناسب
 • بهداشتی بودن
 • عدم نیاز به تمیز کردن و استفاده مجدد
 • حجم و وزن پایین
 • طرح های مختلف مجلسی ، شیک و ساده

تولید انواع سفره یکبار مصرف مجلسی

سفره یکبار مصرف طلاکوب ، یکی از زیر مجموعه های سفره مجلسی است ، که به علت چاپ طلایی طرح های مختلف به طلاکوب معروف شده ، نه تنها چاپ طلاکوب بلکه انواع چاپ مجلسی روی سفره یکبار مصرف نیز انجام می شود .

پرفراژ چیست ؟

به شیار هایی که روی سفره یکبار مصرف برای جداسازی راحت تر وجود دارد ، پرفراژ می گویند .

آیا سفره های یکبار مصرف مجلسی به صورت پرفراژ تولید می شوند ؟

در بیشتر موراد سفره یکبار مصرف طلاکوب یا هر نمونه مجلسی به صورت پرفراژ تولید نمی شود زیرا باعث بهم ریختگی طرح مجلسی و شیک بودن سفر می شود . اما بنا به درخواست مشتری می توان این نمونه ها را به صورت پرفراژ نیز تولید کرد .

ضخامت سفره یکبار مصرف طلاکوب

همانطور که می دانید این نمونه بیشتر برای مجالس میهمانی استفاده می شود از همین رو کیفیت و ضخامت بالای سفره امری بسیار مهم است .

انواع طرح های طلا کوب

رنگ پایه سفره می تواند هر رنگی باشد ، که روی آن از انواع طرح های هندسی طلا کوب استفاده می شود نه تنها طرح های هندسی بلکه هر طرحی قابل چاپ با بالاترین کیفیت است.

برای دریافت اطلاعات کامل تر در رابطه با سفره یکبار مصرف اینجا را کلیک کنید.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 10 میانگین: 4.8]

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید