Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
تولید و فروش انواع سلفون کیلویی

سریشا تولید کننده برتر نایلون و سلفون در مشهد

آنچه در مقاله زیر با عنوان سلفون کیلویی مطالعه خواهید نمود:

 • مقدمه
 • سلفون چیست و از چه موادی تشکیل شده است؟
 • کاربرد سلفون کیلویی
 • انواع سلفون کیلویی
 • سلفون بسته بندی
 • سلفون رولی
 • نکات مهم در رابطه با سلفون
 • قیمت تولید و پخش عمده سلفون کیلویی
 • قیمت هر کیلو سلفون
 • چاپ سلفون
 • خرید سلفون کیلویی

مقدمه

سلفون چیست و از چه موادی تشکیل شده است؟

سلفون از دسته محصولات پلیمری است. حال ممکن است بپرسید پلیمر چیست؟

کلمه ی پلیمر در واقع یک کلمه یونانی می باشد که می توان آن را به دو بخش یعنی “پلی” و “مر” تقسیم کرد که از دو بخش معنادار تشکیل شده است؛ پلی یعنی زیاد و مر در زبان یونانی یعنی قطعه که سلفون ها را در این دسته قرار داده اند.

در واقع به فیلم هایی که بصورت شفاف و شیشه ای هستند نیز لقب مستعار سلفون را داده اند که در واقع نام برگرفته اصلی سلفون از این طریق می باشد، مواد اصلی که سلفون از آن تشکیل شده است بر یک پایه می باشد و آن هم پلی پروپیلن ها می باشند که بعد از طی شدن از یک مرحله ذوب شدن آنها را در آب سرد قرار میدهند و به حالت فیلم در می آورند که در واقع همان سلفون های مورد استفاده ما هستند که با تغییرات جزئی آنها را به چند دسته تقسیم کرده اند.

سلفون کیلویی بسته بندی

کاربرد

اکثر افرادی که به دنبال سلفون فله هستند کسانی اند که در واقع به دنبال پلاستیکهای cd و نمونه های لبه چسب دار یا انواع سلفون های کیسه ای و پاکتی ساده هستند.

ما در شرکت سریشا همه نوع سفارش براساس نیاز مشتری را تولید می نماییم. کافیست تا با مشاوران ما تماس گرفته و ثبت سفارش کنید. باید گفت که انواع مختلفی از سلفون کیلویی وجود دارد که در زیر به آنها اشاره خواهیم کرد.

انواع سلفون کیلویی

به طور کلی سلفون کیلویی دو نوع داریم که با توجه به نیاز مشتری دسته بندی میشود. این دو دسته عبارتند از:

1-سلفون بسته بندی

2- سلفون رولی

سلفون کیلویی بسته بندی

اکثرا سلفون های کیسه ای که برای بسته بندی محصولات مختلف به کار میرود به صورت کیلویی به فروش میرسد چون نمیشود آنها را به صورت رولی تولید کرد. از رایج ترین انواع سلفون کیلویی میتوان به سلفون لب چسب که برای بسته بندی cdبکار می رود اشاره نمود. این نوع سلفون ها بعد از تولید با توجه به نیاز مشتری دوخت خورده و به بسته بندی مورد نظر مشتری تبدیل خواهد شد.

اما انواع مختلف دیگری هم وجود دارد مثل سلفون لبه چسب دارساده ، لبه چسب دار رگال دار و… 

سلفون کیلویی رولی

همانطور که از نام این نوع سلفون معلوم است این نوع سلفون پس از تولید به صورت رول پیچ شده و فیلم تحویل مشتری خواهد شد. باید دانست چون این سلفون به صورت رول یا فیلم تحویل مشتری میشود حتما مشتری و مصرف کننده باید دستگاه دوخت داشته باشد تا بتواند رول ها را به صورت بسته بندی مدنظر خود برش و دوخت زده و پس از آن با دستگاه توزین، بسته بندی ها را پر نماید.

سلفون کیلویی رولی

نکات مهم در رابطه با سلفون کیلویی

قیمت تولید سلفون کیلویی

فروش و پخش عمده سلفون کیلویی

لیست قیمت سلفون کیلویی

فروش انواع سلفون

خرید سلفون کیلویی

قیمت تولید و پخش عمده سلفون کیلویی:

شرکت سریشا تولید کننده و ارائه دهنده انواع محصولات پلیمری از جمله انواع سلفون می باشد. لازم به ذکر است که قیمت سلفونها بر حسب میزان سفارش مشتری و هر کیلوگرم است. و با توجه به اینکه قیمت مواد پتروشیمی مرتب در بورس تغییر میکند قیمتها به صورت روزانه تغییر میکند که ما روزانه استعلام قیمتی گرفته و در اختیار مشتری ها قرار میدهیم.

باید دانست که ضخامت رول یا بسته بندی و سفارشی سازی های دیگر تاثیری در قیمت ندارد، بلکه قیمت اعلام شده با توجه به نوع سفارش و هر کیلوگرم قیمت گذاری می شود. برای استعلام قیمت کافیست با مشاوران واحد فروش و مشاوره شرکت تماس حاصل بفرمایید.

قیمت هر کیلو سلفون

قیمت سلفون کیلویی/قیمت سلفون /قیمت سلفون کیلویی در مشهد/قیمت رول سلفون/ سلفون کیلویی قیمت / لیست قیمت سلفون

به طور کلی استعلام قیمت محصولات پلاستیکی بر اساس هر کیلوگرم می باشد، در رابطه با سلفون هم روال به همین صورت است اما برای استعلام قیمت دقیق محصول مورد نیاز خود باید نمونه مدنظر خود را به مشاوران ما معرفی کنید تا قیمت نهایی با توجه به میزان نیاز و سفارش شما اعلام گردد.

چاپ سلفون کیلویی

چاپ سلفون

شرکت سریشا قادر به چاپ تا 6 رنگ full hd روی انواع محصولات پلاستیکی است اما سلفون های کیسه ای دارای قیمت پایینی است و کمتر کسی می خواهد برای این نوع محصول هزینه بالایی بکند علیرغم اینکه هر نوع تصویر یا هر تعداد رنگی قابل چاپ است اما در اکثر موارد برای چاپ روی سلفون 1 رنگ یا نهایتا 2 رنگ استفاده میشود.

خرید سلفون

خرید سلفون عمده نسبت به خرده بیشتر است، علت آن این است که تمام خریداران مثل کسبه های بازاری و سرمایه گذاران و تجار نیاز عمده ای به انواع سلفون های کیلویی دارند که سلفون های ایرانی با بهترین قیمت و کیفیت باعث شده نظر اکثر مشتری ها به سمت سلفون ایرانی جلب شود. انواع این سلفون از جمله سلفون رولی، سلفون لبه دار چسبی، سلفون دارای برچسب را میتوان در مراکز پخش سلفون بدون هیچ محدودیت و با قیمت مناسب و مرغوب خریداری کنید.

خرید سلفون کیلویی

از آنجاییکه انواع مختلفی از سلفون از جمله برش خورده، پاکت شده، رول و کاور 3 بعدی و… وجود دارد باید گفت قیمت این موارد با هم یکسان نیستند و دارای نرخ های متفاوتی بوده و در نوع رولی چون متراژهای متفاوتی دارد هر رول قطعا قیمت هر رول متفاوت خواهد بود که از همه موارد گفته شده میتوان نتیجه گرفت که استعلام قیمت بر حسب نوع محصول ، مقدار سفارش مشتری و قیمت مواد پلیمری در بورس انجام خواهد گرفت.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 2 میانگین: 5]

Post Author: معصومه منتظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *