Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
سبفون متالایز چاپ اتومات در مشهد

سریشا تولید کننده انواع سلفون متالایز چاپ اتومات در مشهد

اهمیت کیفیت چاپ و طراحی در تولید سلفون متالایز

 

اگر شرکت یا کارخانه شما یک برند معروف نیست تنها روشی که می توانید مشتری را به خرید محصولتان وادار کنید کیفیت چاپ و طراحی شکیل است، مطمئن باشید اگر این دو عامل را رعایت کنید محصولتان فروش خوبی خواهد داشت.توجه به این نکته در طراحی و چاپ سلفون متالایز هم بسیار اهمیت دارد.

سریشا کیفیت چاپ برای محصولات سلفون متالایز چاپ اتومات را به صورت تضمینی به مشتریان ارائه می دهد، زیرا از کیفیت کاری خود اطمینان داریم. همینطور مشاوران ما در طراحی نیز به شما کمک خواند کرد و در صورت تمایل می توانید طراحی بسته بندی محصول خود را به ما بسپارید تا طراحان ما با توجه به علم روز طراحی و نکات جذب مشتری بسته بندی شکیل و جذابی را برای شما طراحی کنند.

سلفون متالالیز چاپ اتومات

چاپ متالایز چیست؟

امروزه بسته بندی تا ۷۰ درصد در افزایش فروش تاثیر دارد. یکی از بهترین راهکارهای ایجاد ارزش افزوده برای بسته بندی انجام افکتهای جدید و متفاوتی است که با استفاده از دستگاههای پیشرفته چاپ می توان بر روی جعبه ها چاپ نمود. افکت متالایز یکی از این تکنیکها است که می تواند با بهترین کیفیت، تفاوتهای لوکس و خاص را برای بسته بندی های محصولات مختلف خصوصا محصولاتی که نیاز به تفاوت دارند ایجاد کند.

این روش از شیوه های نسبتا جدید کار چاپی است که در کارهای نفیس و بسته بندی های خاص بکار می رود.

دو روش برای متالایز کردن معمول است که در زیر به بیان آن میپردازیم:

۱- متالایز کردن کل سطح چاپی و چاپ روی آن

۲-متالایز موضعی٬ در این روش فقط بخش های خاصی متالایز می گردد، مانند لوگو و نوشته های خاص که درخشش فوق العاده این تکنیک بالاترین جلوه را در انعکاس نور ایجاد می کند.

احساس حضور فلزات بر روی یک اثر چاپی توسط این تکنیک، ارزش افزوده محصول را در سطح بالایی تضمین می نماید.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 0 میانگین: 0]

Post Author: معصومه منتظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *