تولید سلفون متالایز چاپ اتومات در مشهد

  1. Homepage
  2. سلفون
  3. نمایش مطلب
تولید سلفون متالایز چاپ اتومات در مشهد

سریشا تولید کننده انواع سلفون متالایز چاپ اتومات در مشهد

سلفون متالایز ( BOPP ) چیست؟

از گزینه های مناسب برای بسته بندی در صنعت غذایی، سلفون متالایز است. سلفون متالایز با حالتی آلومینیومی و براق یک پوشش بسیار مناسب برای مواد غذایی را به وجود می آورد. فیلم سلفون متالایز از جنس BOPP یا OPP است و بخاطر وجود پودر فلز آلومینیوم در آن به رنگ آلومینیومی یا نقره ای رنگ مشاهده می شود. در بسته بندی با فیلم سلفون متالایز به دلیل وجود فلز آلومینیوم، باعث می شود که مواد غذایی بسته بندی شده داخل آنها از تابش نور آفتاب در امان بوده و به راحتی فاسد نشوند. همانطور که گفتیم استفاده از این سلفون بیشتر در مواد غذایی است که به علت قابلیت چاپ پذیری بالا یک طرف آن را کاملا با چاپ می پوشانند و یک طرف را خالی می گذارند. رنگ بدون چاپ سلفون متالایز به رنگ آلومینیومی است.

یکی از مواد غذایی که از پلاستیک بسته بندی متالایز استفاده می کند، همین بسته بندی چیپس هایی است که ما از فروشگاه های مواد غذایی خرید می کنیم. اگر به بسته بندی آن توجه کنید خواهید فهمید که یک طرف کاملا چاپ شده و طرف داخل بدون چاپ است و مواد خوراکی درونش ریخته شده است، زیرا موارد چاپی نباید با محصول غذایی برخورد داشته باشند.

اهمیت کیفیت چاپ و طراحی در تولید سلفون متالایز

اگر شرکت یا کارخانه شما یک برند معروف نیست تنها روشی که می توانید مشتری را به خرید محصولتان وادار کنید کیفیت چاپ و طراحی شکیل است، مطمئن باشید اگر این دو عامل را رعایت کنید محصولتان فروش خوبی خواهد داشت. توجه به این نکته در طراحی و چاپ سلفون متالایز هم بسیار اهمیت دارد.

سریشا کیفیت چاپ برای محصولات سلفون متالایز چاپ اتومات را به صورت تضمینی به مشتریان ارائه می دهد، زیرا از کیفیت کاری خود اطمینان داریم. همینطور مشاوران ما در طراحی نیز به شما کمک خواند کرد و در صورت تمایل می توانید طراحی بسته بندی محصول خود را به ما بسپارید تا طراحان ما با توجه به علم روز طراحی و نکات جذب مشتری بسته بندی شکیل و جذابی را برای شما طراحی کنند.

سلفون متالالیز چاپ اتومات

چاپ سلفون متالایز

امروزه بسته بندی تا ۷۰ درصد در افزایش فروش تاثیر دارد. یکی از بهترین راهکارهای ایجاد ارزش افزوده برای بسته بندی انجام افکتهای جدید و متفاوتی است که با استفاده از دستگاههای پیشرفته چاپ می توان بر روی جعبه ها چاپ نمود. افکت متالایز یکی از این تکنیکها است که می تواند با بهترین کیفیت، تفاوتهای لوکس و خاص را برای بسته بندی های محصولات مختلف خصوصا محصولاتی که نیاز به تفاوت دارند ایجاد کند. این روش از شیوه های نسبتا جدید کار چاپی است که در کارهای نفیس و بسته بندی های خاص بکار می رود.

دو روش برای متالایز کردن معمول است که در زیر به بیان آن میپردازیم:

۱- متالایز کردن کل سطح چاپی و چاپ روی آن

۲-متالایز موضعی٬ در این روش فقط بخش های خاصی متالایز می گردد، مانند لوگو و نوشته های خاص که درخشش فوق العاده این تکنیک بالاترین جلوه را در انعکاس نور ایجاد می کند.

احساس حضور فلزات بر روی یک اثر چاپی توسط این تکنیک، ارزش افزوده محصول را در سطح بالایی تضمین می نماید.

قیمت سلفون متالایز

در قیمت تمام شده سلفون موارد مختلفی مثل ابعاد، ضخامت، نوع چاپ و تعداد رنگ های به کار رفته در آن اثر گذار است. بنابراین شما عزیزان چنانچه قصد خرید سلفون را دارید می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص قیمت سلفون متالایز با مشاوران و کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و از قیمت روز این محصول مطلع شوید.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاه خود را بنویسید