تولید سلفون متالایز بسته بندی زغال در مشهد

  1. Homepage
  2. سلفون
  3. نمایش مطلب
تولید سلفون متالایز بسته بندی زغال در مشهد

سریشا تامین و تولید کننده انواع سلفونهای متالایز ویژه بسته بندی ذغال در مشهد

 فیلم متالایز 

سلفون متالایز بسته بندی چیست ؟ سلفون متالایز یکی از پر مصرف ترین نوع های بسته بندی برای مواد غذایی است ، مثالی که می تواند شما را به طور کامل با کاربرد این سلفون ها آشنا کند بسته بندی چیپس است که دارای چاپ از بیرون و داخل نقره ای هستند ، برای بسته بندی های چیپس از لمینت برای مقاومت بیشتر استفاده نمی شود زیرا نیازی به مقاومت بیشتر وجود ندارد اما برای بسته بندی های خاص که نیاز به مقاومت بیشتر یا چشم گیر تر شدن دارند می تواند از لمینت دو مورد بالا استفاده شود .

سریشا تولید کننده سلفون متالایز بسته بندی در انواع ابعاد و ضخامت ها است ، کیفیت تولید فیلم متالایز بستگی به دستگاه تولید و مواد اولیه دارد که این دو مورد تاثیر مستقیمی در شفافیت فیلم تولید شده دارند  . قیمت فیلم متالایز نیز بر حسب قیمت مواد اولیه پلیمری بر حسب هر کیلو گرم محاسبه می شود .

سلفون متالایز می تواند در رنگبندی های متفاوت تولید شود و چاپ تک رنگ تا تصویر روی آن لحاظ شود .

سلفون متالایز بسته بندی ذغال

کاربرد سلفون متالایز ( BOPP ) چیست؟

استفاده این سلفون بیشتر در مواد غذایی است که به علت قابلیت چاپ پذیری بالا یک طرف آن را کاملا با چاپ می پوشانند و یک طرف را خالی می گذارند. رنگ بدون چاپ سلفون متالایز به رنگ آلمینیومی است.

یکی از مواد غذایی که از پلاستیک بسته بندی متالایز استفاده می کند، همین بسته بندی چیپس هایی است که ما از فروشگاه های مواد غذایی خرید می کنیم. اگر به بسته بندی آن توجه کنید خواهید فهمید که یک طرف کاملا چاپ شده و طرف داخل بدون چاپ است و مواد خوراکی درونش ریخته شده است، زیرا موارد چاپی نباید با محصول غذایی برخورد داشته باشند.

مزایای بسته بندی های متالایز 

به منظور جلب نظر مشتری و فروش بیشتر در نقش بسیار موثر بسته بندی جذاب و شکیل بر کسی پوشیده نیست. استفاده از طراحی مناسب در کنار چاپ باکیفیت رمز موفقیت در تولید یک محصول چشمگیر و جذاب است. اگر به دنبال ظاهری زیبا با هزینه ای مناسب برای محصول خود هستید، پیشنهاد مجموعه سریشا به شما استفاده از فیلم های سلفون متالایز جهت بسته بندی محصولتان می باشد. برخی از دلایل اهمیت استفاده از سلفون متالایز عبارتند از:

  • بسته بندی بهداشتی مواد غذایی و محافظت از فساد آن در اثر تابش نور خورشید، گرما،رطوبت و میکروب
  • قابلیت چاپ پذیری با کیفیت بالای رنگ، رزولوشن بالا و ایجاد ظاهری جذاب و براق جهت جلب مشتری و فروش بیشتر
  • قابلیت انعطاف پذیری جهت انجام پرفراژ و حفره برای آویزان کردن محصول در فروشگاه و نمایش بهتر آن به مشتریان
نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاه خود را بنویسید