Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
نایلون شیری یک رو شفاف

 نایلون شیری رنگ در اغلب اصناف مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از دلایل پرمصرف بودن این محصول رنگ شیری آن است که داخل کیسه مشخص نیست ، فروشندگان یا خریدارانی که قصد پوشش دارند و میخواهند محصول داخل کیسه مشخص نشود بیشتر از این نوع محصول استفاده می کنند .نایلون شیری یک طرف شفاف اغلب در اصنافی مورد استفاده قرار میگیرد که تمایل دارند بسته بندی شکیلی داشته باشند و علاوه بر آن قسمتی از محصول مورد نظرشان از داخل بسته بندی قابل رویت باشد. 

ویژگی ها و تمایز نایلون شیری سریشا نسبت به دیگر محصولات مشابه در بازار

  • استفاده از بهترین نوع مواد اولیه پتروشیمی 
  • فرایند تولید نایلون شیری سریشا با دستگاه سه لایه روز دنیا انجام می شود که سبب می شود محصول با کیفیت بالایی تولید شده و ضربه پذیری بسیار بالایی داشته باشد
  • برای تولید نایلون شیری رنگ بسیار قوی و با درصد بسیار بالا استفاده می کنیم که سبب پوشش دهی 100% می شود . مهمترین دلیل استفاده مشتریان از این محصول پوشش کامل آن است .
  • به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک و دستگاه های به روز ، دوخت پذیری فوق العاده قوی داریم و با درصد خطای بسیار کمی تولید می شود .
  • به هیچ وجه ضایعات پلاستیک به این محصول اضافه نمیکنیم و یکی از راه های تشخیص آن سفیدی نایلون می باشد ، نمونه های درجه 2 یا درجه 3 این محصول به سفیدی نایلون شیری سریشا نیستند و مات می باشند ، دلیل آن هم استفاده از ضایعات است که سبب افت کیفیت نهایی محصول می شود .

نایلون شیری یک طرف شفاف مواد درجه یک

 در تولید نایلون یک طرف شیری برای شرکت سریشا محدودیتی وجود ندارد و هر نوع سفارش سازی از طرف مشتری را انجام میدهیم  لازم به ذکر است در رابطه با سفارش به صورت پشت شیری و رو شفاف نیز به همین صورت است. .

باید گفت که در شرکت سریشا تنها نایلون و نایلکس های دسته دار با رنگ شیری تولید نمی شوند بلکه انواع پاکت های پلاستیکی نیز با همین ویژگی تولید میشوند. .

یکی از کاربردهای نایلون یک طرف شیری یک طرف شفاف بسته بندی محصولاتی است که میخواهیم هم شکیل و زیبا باشد هم بخشی از محصول دیده شود مثل بسته بندی همین محصولی که در بالا تصویرش گذاشته شده که مربوط به بسته بندی پنیر پیتزا است. محصول فوق یک نایلون شیری یک طرف شفاف است که با مواد درجه یک تولید شده و علاوه بر بحث کیفیت از زیبایی و استحکام خوبی هم برخوردار است.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 10 میانگین: 4.7]

Post Author: معصومه منتظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *