تولید نایلون شیری یک طرف شفاف در مشهد

  1. Homepage
  2. نایلون
  3. نایلون بسته بندی
  4. نمایش مطلب
تولید نایلون شیری یک طرف شفاف در مشهد

 نایلون شیری رنگ در اغلب اصناف مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از دلایل پرمصرف بودن این محصول رنگ شیری آن است که داخل کیسه مشخص نیست ، فروشندگان یا خریدارانی که قصد پوشش دارند و میخواهند محصول داخل کیسه مشخص نشود بیشتر از این نوع محصول استفاده می کنند .نایلون شیری یک طرف شفاف اغلب در اصنافی مورد استفاده قرار میگیرد که تمایل دارند بسته بندی شکیلی داشته باشند و علاوه بر آن قسمتی از محصول مورد نظرشان از داخل بسته بندی قابل رویت باشد. سریشا قادر به تولید انواع نایلون شیری و نایلکس شیری در تمام ابعاد است.

ویژگی ها و تمایز نایلون شیری سریشا نسبت به دیگر محصولات مشابه در بازار

  • استفاده از بهترین نوع مواد اولیه پتروشیمی 
  • فرایند تولید نایلون شیری سریشا با دستگاه سه لایه روز دنیا انجام می شود که سبب می شود محصول با کیفیت بالایی تولید شده و ضربه پذیری بسیار بالایی داشته باشد
  • برای تولید نایلون شیری رنگ بسیار قوی و با درصد بسیار بالا استفاده می کنیم که سبب پوشش دهی 100% می شود . مهمترین دلیل استفاده مشتریان از این محصول پوشش کامل آن است .
  • به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک و دستگاه های به روز ، دوخت پذیری فوق العاده قوی داریم و با درصد خطای بسیار کمی تولید می شود .
  • به هیچ وجه ضایعات پلاستیک به این محصول اضافه نمیکنیم و یکی از راه های تشخیص آن سفیدی نایلون می باشد ، نمونه های درجه 2 یا درجه 3 این محصول به سفیدی نایلون شیری سریشا نیستند و مات می باشند ، دلیل آن هم استفاده از ضایعات است که سبب افت کیفیت نهایی محصول می شود .
نایلون شیری یک طرف شفاف مواد درجه یک

 تولید نایلون شیری رنگ

تولیدی نایلون در مشهد/ نایلون شیری/ چاپ نایلون در مشهد/ فروش عمده نایلون شیری / مرکز فروش نایلون در مشهد / خرید اینترنتی نایلون یک طرف شیری / تولیدی نایلون شیری رنگ / تولید نایلون شفاف در مشهد / تولیدی نایلون دسته دار

در تولید نایلون یک طرف شیری برای شرکت سریشا محدودیتی وجود ندارد و هر نوع سفارش سازی از طرف مشتری را انجام میدهیم  لازم به ذکر است در رابطه با سفارش به صورت پشت شیری و رو شفاف نیز به همین صورت است. .

باید گفت که در شرکت سریشا تنها نایلون و نایلکس های دسته دار با رنگ شیری تولید نمی شوند بلکه انواع پاکت های پلاستیکی نیز با همین ویژگی تولید میشوند. . متاسفانه گاهی شرکتها برای سود بیشتر از مواد افزودنی و مستربچ نامرغوب یا میزان کمتر از حد نیاز در تولید نایلون شیری استفاده می کنند که این باعث می شود محصول تولیدی از کیفیت پایینی برخوردار باشد. ما در سریشا با بکار گیری بهترین مواد اولیه، کیفیت محصول تولیدی مان را کاملا تضمین کرده و محصولی با کیفیت را در اختیار مشتری های عزیز قرار می دهیم. یکی از کاربردهای نایلون یک طرف شیری یک طرف شفاف بسته بندی محصولاتی است که میخواهیم هم شکیل و زیبا باشد هم بخشی از محصول دیده شود مثل بسته بندی همین محصولی که در بالا تصویرش گذاشته شده که مربوط به بسته بندی پنیر پیتزا است. محصول فوق یک نایلون شیری یک طرف شفاف است که با مواد درجه یک تولید شده و علاوه بر بحث کیفیت از زیبایی و استحکام خوبی هم برخوردار است.

چاپ نایلون شیری

چاپ نایلون / چاپ لوگو روی نایلون / نایلون چاپی / چاپ دیجیتال روی نایلون / چاپ نایلون تبلیغاتی / چاپ لوگو روی کیسه پلاستیکی / چاپ روی نایلون

رنگ شیری هم مانند دیگر رنگ های سبز ، زرد ، قرمز و … یک رنگ پایه محسوب می شود. ما در شرکت سریشا تمامی موارد چاپی را با کیفیت تضمینی روی پلاستیک انجام می دهیم، با استفاده از چاپ دیجیتال حتی می توان کوچک ترین اجزاء طرح مورد نظر را با بهترین کیفیت روی نایلون چاپ کرد لذا اصلا نگران کیفیت چاپ نباشید. پس به بیان دیگر باید گفت که نایلون های شیری را می توان با توجه به درخواست مشتری در سایزهای مختلف به صورت چاپدار یا بدون چاپ، همچنین به صورت کاست دار یا ساده تولید کرد.

عوامل موثر در قیمت نایلون شیری یکطرف شفاف

قیمت کیسه پلاستیکی چاپدار / قیمت نایلون شفاف / قیمت نایلون یک رو شیری / قیمت چاپ روی کیسه پلاستیکی/ قیمت چاپ روی نایلون/ قیمت نایلکس شیری/ قیمت نایلون شیری/ قیمت نایلکس رنگی

قیمت ها بستگی به نوع مواد اولیه مصرفی و افزودنی های آن نحوه دوخت ، نوع دسته و خدمات انجام شده برای محصول و میزان ضخامت ( میکرون ) و همچنین عرض محصول بستگی دارد . از آنجایی که در تولید نایلون شیری از مستربچ رنگی هم استفاده می شود لذا هزینه  بیشتر شده که در قیمت تمام شده محصول اثر گذار است. شرکت سریشا با کادری مجرب سعی در تامین محصولی با کیفیت بالا و قیمت پایین دارد و با حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم بین مشتری و تولید کننده قادر است بهترین کیفیت تولید نایلون شیری رنگ را به صورت تضمینی به مشتریان ارائه دهد . کافیست با ما تماس حاص فرمایید و قیمت های روز را از مشاوران ما دریافت کنید .

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 11 میانگین: 4.7]

دیدگاه خود را بنویسید