تولید نایلون شیری دسته موزی صادرات به افغانستان در مشهد

  1. Homepage
  2. نایلون
  3. نایلون دسته موزی
  4. نمایش مطلب
تولید نایلون شیری دسته موزی صادرات به افغانستان در مشهد

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا کارخانه تولید نایلون دسته موزی

 نایلون شیری رنگ در اغلب اصناف مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از دلایل پرمصرف بودن این محصول رنگ شیری آن است که داخل کیسه مشخص نیست ، فروشندگان یا خریدارانی که قصد پوشش دارند و میخواهند محصول داخل کیسه مشخص نشود بیشتر از این نوع محصول استفاده می کنند .

ویژگی ها و تمایز نایلون شیری سریشا نسبت به دیگر محصولات مشابه در بازار

  • استفاده از بهترین نوع مواد اولیه پتروشیمی 
  • فرایند تولید نایلون شیری  رنگ سریشا با دستگاه سه لایه روز دنیا انجام می شود که سبب می شود محصول با کیفیت بالایی تولید شده و ضربه پذیری بسیار بالایی داشته باشد
  • برای تولید نایلون شیری رنگ بسیار قوی و با درصد بسیار بالا استفاده می کنیم که سبب پوشش دهی 100% می شود . مهمترین دلیل استفاده مشتریان از این محصول پوشش کامل آن است .
  • به دلیل استفاده از مواد اولیه درجه یک و دستگاه های به روز ، دوخت پذیری فوق العاده قوی داریم و با درصد خطای بسیار کمی تولید می شود .
  • به هیچ وجه ضایعات پلاستیک به این محصول اضافه نمیکنیم و یکی از راه های تشخیص آن سفیدی نایلون می باشد ، نمونه های درجه 2 یا درجه 3 این محصول به سفیدی نایلون شیری سریشا نیستند و مات می باشند ، دلیل آن هم استفاده از ضایعات است که سبب افت کیفیت نهایی محصول می شود .

نایلون شیری دسته موزی صادرات به افغانستان

نایلون‌های دسته موزی در مصارف فروشگاه‌های پوشاک، تبلیغات نمایشگاهی، داروخانه‌ای و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.
در محصول نایلون دسته‌موزی چون دسته داخل محصول ایجاد شده از استقامت کمتری نسبت به محصولات رکابی برخوردار است اما تقریبا شیک‌تر و به صرفه‌تر می‌باشد.

نایلون با دسته موزی به علت طرح شکیل و زیبا بیشتر مورد استفاده فروشگاه های دارد. همچنین بوتیک ها و فروشگاه های لباس فروشی نیز طرفدار این نوع از نایلون دسته دار هستند.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 8 میانگین: 4.8]

دیدگاه خود را بنویسید