تولید سلفون بسته بندی دستمال کاغذی جیبی در مشهد

  1. Homepage
  2. سلفون
  3. نمایش مطلب
تولید سلفون بسته بندی دستمال کاغذی جیبی در مشهد

انواع بسته بندی مورده استفاده برای دستمال کاغذي

بسته بندی با نایلون اقتصادی

به بسته بندی خود دستمال سلولزی با پلاستیک ، نايلون اقتصادی دستمال کاغذي می گویند ، زیرا با استفاده از پلاستیک به جای کارتن هزینه پایین تر می آید از همین رو با بسته بندی دستمال با نایلون را اقتصادی می گویند .

بسته بندی با نایلون مادر

بعد از بسته بندی تکی دستمال برای حمل و نقل راحت تر ، و سهولت در بسته بندی تعدادی را در یک پلاستیک بزرگتر قرار می دهند که به این پلاستیک نایلون مادر می گویند.

همینطور برای تبلیغات و افزایش راندمان بازده روی نایلون مادر نیز چاپ انجام می شود.

بسته بندی با سلفون دستمال کاغذی جیبی

این نوع بسته بندی بسیار سبک و پرکاربرد است که در این روزهای کرونایی یک محصول پرکاربرد و قابل حمل و مطمئن است که به راحتی میتوان در کیف و جیب قرار داده و حمل نمود.

سلفون شیری دستمال کاغذی بسته جیبی

بسته بندی یک محافظ است که سلامت کالای شما را از تولید تا مصرف تضمین می کند. علاوه بر این اطلاعاتی که خریدار هنگام خرید نیاز دارد، روی آن درج می شود و در واقع پلی میان مصرف کننده و تولید کننده ست.

امروزه شرکت های صنایع غذایی به دنبال بسته بندی مواد غذایی با روش های جدید هستند که بسته بندی استفاده شده، هم سهولت در استفاده داشته باشد، هم مقاومت کافی داشته باشد تا در حین حمل و نقل تازگی مواد غذایی از بین نرود و هم نظر مشتری را جلب کند و او را ترغیب کند تا محصولش را بخرد.

یکی از انواع بسته بندی هایی که در این صنعت استفاده می شود، استفاده از نایلون بسته بندی ست. در مواد غذایی های مختلفی از نایلون بسته بندی استفاده می شود.

هر کارخانه تولید دستمال کاغذی ، نیاز به یک نایلون بسته بندی دستمال توالت دارد ، پلاستیک و سلفون سریشا با نیروهای با تجربه و ماشین آلات روز دنیا قادر به چاپ و تولید انواع نايلون دستمال کاغذي است .

سلفون شیری دستمال کاغذی بسته جیبی
نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 1 میانگین: 4]

دیدگاه خود را بنویسید