نایلون شیری دسته موزی در مشهد

  1. Homepage
  2. نایلون
  3. نایلون دسته موزی
  4. نمایش مطلب
نایلون شیری دسته موزی در مشهد

پلاستیک و سلفون سریشا

تولید کننده نایلون شیری رنگ و نایلون دسته موزی ساده در مشهد

نایلون های رنگی

برای اینکه بتوانیم یک نایلون رنگی داشته باشیم ، تولید کنندگان از افزودنی ها استفاده میکنند که انواع مختلفی دارد ، ولی رایج ترین نوع این افزودنی ها و ایجاد تغییر رنگ نایلون استفاده از مستربچ ها است . این افزودنی که در گرید های مختلف قابل استفاده است با درصد بین 1 الی 10 درصد در مواد اولیه باعث تغییر رنگ محصول نهایی می شود . بارزترین نوع نایلون های رنگی نایلون های شیری است که در آن از مستربچ شیری استفاده شده است .

نایلون شیری دسته موزی

ویژگی دسته موزی در نایلون:

دسته موزی  در نایلون ها بعد از دسته رکابی این نوع دسته بیشترین کاربرد را در محصولات نایلونی دارد ، که بصورت بیضی یا مربع بعد از مرحله دوخت یا در هنگام دوخت ( بسته به نوع دستگاه ) زده می شود . این محصول یکی از انواع نایلونهای مورد استفاده در فروشگاه ها است که به منظور سهولت در حمل و نقل و جابجایی کالای خریداری شده مورد استفاده قرار میگیرد. و به دلیل شکیل بودن، قابلیت چاپ پذیری بالا، و قیمت مناسب محبوبیت خاصی در بین تولیدکنندگان دارد. شایان ذکر است که این نوع نایلون از چاپ پذیری خوبی برخوردار است لذا می توان انواع طرح، تصاویر، لوگو و نوشته را روی آن حک کرد و از آن به عنوان یک پلاستیک تبلیغاتی شیک استفاده نمود. نمونه هایی از کاربرد این محصول را می توان در فروشگاه های عرضه کننده پوشاک، مواد غذایی، خشکبار و تنقلات، کتاب و لوازم تحریر، لوازم خانگی، لوازم آرایشی، داروخانه ها و… بیان نمود. دلیل نام گذاری نایلون دسته موزی را می توان بخاطر شکل خمیده و شبیه به موز دسته آن دانست. که البته با نام پلاستیک دسته سرخود نیز شناخته می شود.

ویژگی نایلون تولیدی دسته موزی در شرکت سریشا:

  • با کیفیت
  • مقرون به صرفه
  • تولید انبوه

کیسه‌های نایلون ، سلفون و نایلکس پلاستیک و سلفون سریشا تولید شده از مرغوب‌ترین مواد اولیه موجود در بازار بوده و مقاومت و کیفیت بالایی دارند .

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 11 میانگین: 4.6]

دیدگاه خود را بنویسید