نوار خطر

 1. Homepage
 2. مقالات
 3. نایلون
 4. نمایش مطلب
نوار خطر

دسترسی به لیست تولید کنندگان نایلون نوار خطر در انتهای همین صفحه

آیا می دانید 70 درصد شرکت های تولیدی پلاستیک، تولید کننده نبوده بلکه واسطه اند؟ و با نام تولید کننده در حال فعالیتند!!! ما لیست تمام تولید کننده های بزرگ و اصلی پلاستیک در سراسر کشور را در فایلی تحت نام بانک پلاستیک ایران جمع آوری کرده ایم.

 

اگر به دنبال تهیه جنس با کیفیت و قیمت مناسب هستید حتما تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. اطلاعات خوبی در رابطه با نایلون نوار خطر کسب خواهید کرد. همچنین با یک کلیک، به بزرگ ترین بانک پلاستیک ایران نیز دسترسی پیدا می کنید.

آنچه در مقاله زیر مطالعه خواهید کرد

 • مقدمه
 • نایلون نوار خطر چیست؟
 • کیفیت تولید نوار خطر
 • جنس نایلون نوار خطر
 • قیمت نایلون نوار خطر پلاستیکی
 • چاپ روی نایلون نوار خطر
 • انواع روش های چاپ نوار اخطار
 • کیفیت رنگ نایلون نوار خطر
 • نوار اخطار شبرنگ
 • کاربرد نایلون نوار خطر چیست؟
 • انواع نایلون نوار هشدار
 • ارائه لیست برترین تولید کنندگان نایلون نوار خطر

مقدمه

گاهی پیش می آید که در محیط خارج از منزل حوادثی رخ دهد که سلامت انسان را به خطر بیاندازد. اما این خطرات را می توان از طریق علائم هشدار دهنده تا حدودی پیش بینی و پیشگیری کرد.

مثلا در محل هایی که مشکلات ترافیکی به وجود می آید و این مشکلات ممکن است به افراد و یا وسایل نقلیه آسیب بزند. یا هنگام آگاهی به افراد جهت بروز احتمال خطر از وسایل هشدار دهنده استفاده می شود. یکی از وسایل هشدار دهنده نوار خطر است.

نایلون نوار خطر چیست؟

نوار خطر یا نوار اخطار در واقع یک نایلون با جنس پلی اتیلن به صورت رولی ساده و بدون دوخت است. ممکن است تولید آن در طرح بندی های خاص و همچنین در رنگبندی های گوناگون با چاپ تک رنگ صورت بگیرد.

کاربرد اصلی نوار خطر برای اطلاع رسانی خطرات احتمالی همانند خطر برق گرفتگی، آتش سوزی، پروژه های ساختمانی و … است. بی شک همه ما یک بار در سطح شهر با این نوار اخطار ها مواجه شده ایم.

بیشتر بخوانید:  نوار خطر گاز

کیفیت تولید نایلون نوار خطر

لازم به ذکر است هیچ محدودیتی در تولید نوار خطر از نظر سایز و ضخامت وجود ندارد. مشتری می تواند نوار خطر را در ابعاد و ضخامت سفارشی، چاپ سفارشی و رنگبندی مورد نیاز سفارش دهد.

نوار خطر اهمیت استفاده ای ندارد که بخواهید برای آن هزینه مواد اولیه درجه 1 نو و باکیفیت را بدهید. از همین رو پیشنهاد ما برای کاهش قیمت استفاده از مواد اولیه درجه 2 و 3 است. تا هزینه تولید به صورت قابل توجه ای پایین بیاید.

اما به هر حال کیفیت مواد اولیه به عهده خود مشتری است لذا می توانید با توجه به میزان هزینه ای که می خواهید بکنید از مواد اولیه متفاوت با درجه بندی کیفیت متفاوت استفاده کنید. 

پس می توان گفت درجه بندی کیفیت نایلون نوار خطر به شرح زیر است:

 1. درجه 1 مواد اولیه نو و با کیفیت
 2. مواد اولیه ضایعاتی ( بازیافتی ) درجه 2
 3. مواد اولیه ضایعاتی( بازیافتی ) درجه 3
نوار خطر زرد سریشا | فروش نوار خطر شبرنگ | فروش عمده نوار خطر

جنس نایلون نوار خطر

جنس نایلون نوار اخطار معمولا از پلی اتیلن است که مقاومت بالایی در برابر آب و نور خورشید دارد. این امر باعث می شود بتوان در محیط های مختلف به راحتی از آن استفاده کرد.

در محل هایی که احتمال بروز مشکل وجود دارد و می خواهید مانع ورود افراد به آن نواحی شوید، نوار خطر را دور تا دور آن محدوده پیچیده و افراد را از بروز مشکل مطلع سازید.

قیمت نایلون نوار خطر پلاستیکی

قیمت این محصول به عوامل مختلفی از جمله قیمت مواد اولیه پتروشیمی و میزان سفارش بستگی دارد. همان طور که در بالا هم ذکر شد نوار خطر با مواد اولیه پلی اتیلنینایلونی ) تولید می شود. مواد اولیه پتروشیمی با توجه به قیمت دلار هر روزه در حال نوسان است لذا قیمت نوار اخطار هم مرتب تغییر می کند. 

بیشتر بخوانید:  نایلون

چاپ روی نایلون نوار خطر

یکی از مهم ترین موارد برای اعلام خطر، چاپ روی نایلون نوار خطر است که باعث حفظ امنیت می شود. علاوه بر آن چاپ به صورت شبرنگ  هم کمک می کند در تاریکی شب نیز نوار خطر به خوبی قابل مشاهده باشد.

چاپ متن و تصاویر گوناگون روی نوار خطر برای انتقال هشدار به عموم است. پس با توجه به نیاز خود باید متن چاپی را مشخص کنید.

نوار خطر زرد رنگ که نوشته خطر آن به رنگ مشکی است به راحتی از فاصله زیاد قابل رویت است و این پیام را به افراد منتقل می کند که عبور افراد از این نقاط خطر دارد و ممکن است برای آنها مشکلاتی را به وجود آورد.

بیشتر بخوانید:  تولید و چاپ نایلون و نایلکس

انواع روش های چاپ نوار اخطار

برای نوار هشدار اغلب از چاپ تک رنگ همراه با متن هشدار یا طرح خاص که خطرات احتمالی را به شهروندان انتقال بدهد استفاده می شود. چاپ به صورت کلی به دو روش انجام می شود که عبارتند:

 1. چاپ آماده: در این نوع چاپ های معمول، مانند نوار خطر برق گرفتی یا ساختمان و … است.
 2. چاپ اختصاصی: در این مورد متن چاپی باید توسط خود مشتری مشخص شود.
نوار خطر زرد | نوار خطر اخطار برق | نوار خطر پلاستیکی قیمت

برای مشاهده نمونه های بیشتر و دریافت اطلاعات تکمیلی اینجا را کلیک کنید.

کیفیت رنگ نایلون نوار خطر

نایلون نوار خطر در تمام رنگ بندی ها قابل تولید است و هیچ محدودیتی برای تولید وجود ندارد. از همین رو می توانید انواع نوار زرد، آبی، قرمز و… را سفارش دهید.

یکی از مهم ترین موارد در کیفیت رنگ بندی، رنگ پاشی 100% و سراسری است. لذا کیفیت چاپ، رنگ پاشی و تولید به صورت تضمینی باید ارائه شود.

با توجه به احتمال خطرات مختلف از جمله گاز، برق و خطرات فیزیکی، برای نوار خطر رنگ های مختلفی در نظر گرفته شده است. مثلا نوار خطر زرد رنگ معمولا برای خطرات فیزیکی استفاده می شود.

نوار اخطار شبرنگ

اگر برای حفاظت فضای خاصی در تاریکی یا شب می خواهید نوار خطر سفارش دهید، حتما از نمونه های شبرنگ استفاده کنید تا به خوبی در تاریکی قابل مشاهده باشد.

با مخلوط کردن افزودنی شبرنگ به مواد اولیه می توان نوار اخطار شبرنگ را تولید کرد. میزان درصد افزودنی به صورت مستقیم در شبرنگ شدن آن تاثیر گذار است.

کاربرد نوار خطر چیست ؟

در هر شهری اگر چند دقیقه ای قدم بردارید حتما این نوع از پلاستیک را مشاهده می کنید که بیشتر برای ممانعت از ورود افراد به یک حریم خاصی استفاده می شود. همانطور که گفتیم نوار خطر برای منع ورود افراد به یک محیط خاصی است. که در بیشتر موارد به علت خطراتی است که آن محیط برای افراد یا کارگران ایجاد می کند. به همین جهت برای اینکه محیط خاصی به خوبی از بقیه محیط ها جدا شود از  نوار خطر نایلون استفاده می کنند.

در کل می توان این گونه بیان کرد که کاربرد نوار اخطار یا به دلیل وجود خطر احتمالی در یک ناحیه مثل خطر سقوط مصالح در اطراف ساختمان های در حال ساخت، خطر سقوط به درون گودال های حفر شده در پروژه لوله گذاری اداره آب یا گاز و… باشد. یا به دلیل حفاظت از یک ناحیه مثلا برای جلوگیری از لگدمال شدن گل ها و گیاهان داخل پارک ها و حفظ فضای سبز و یا حفظ صحنه جرم و پیشگیری از بروز اختلال در روند بررسی جرم و… باشد.

انواع نایلون نوار خطر

نوار هشدار دارای انواع مختلفی از نظر جنس نیست. بلکه نوار هشدارها فقط دارای رنگبندی و چاپ های گوناگون هستند. نایلون نوار هشدار با توجه به رنگ و نوع چاپ در دسته بندی مختلف با کاربرد های مختلف تقسیم بندی می شوند که عبارتند از :

 • آب و فاضلاب به رنگ آبی
 • خطر برق و نیروگاه های برق به رنگ زرد
 • خطر گاز به رنگ زرد
 • آتشنشانی به رنگ قرمز و نارنجی شبرنگ
 • برق گرفتگی به رنگ زرد
 • صحنه جرم به رنگ زرد با چاپ راه راه مشکی
 • محیط سبز به رنگ سبز
 • و ….
نوار خطر شرکت سریشا | قیمت نوار خطر | تولید نوار خطر | تولیدی نایلون نوار خطر

ارائه لیست برترین تولید کنندگان نایلون نوار خطر

لیست به صورت فایل اکسل به شما ارائه می گردد که شامل شرکت های تولید پلاستیک در سراسر کشور است. در فایل مذکور نام کارخانه تولید کننده نایلون نوار خطر در تمام ایران نیز وجود دارد.

این بانک اطلاعاتی شامل نام شرکت  یا کارخانه تولیدکننده پلاستیک، شماره تلفن و زمینه فعالیت به تفکیک شهر و استان بوده و باید گفت صحت اطلاعات حدود 95 در صد است.

 به محض خرید فایل، لینک دانلود برای شما ارسال می شود.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 5 میانگین: 4.8]

Sereisha

نویسنده از: آوریل 3, 2019

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

1 نظر

 • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید