Site Loader
ایران، مشهد، بلوار هفتم تیر
نوار خطر گاز

سریشا تولید کننده برتر نایلون و پلاستیک در مشهد

آنچه در مقاله زیر با عنوان نایلون نوار خطر ارائه شده است:

 • مقدمه
 • کیفیت نایلونهای نوار خطر
 • چگونگی چاپ روی نایلون نوار خطر
 • اهمیت کیفیت رنگ در نوار خطر
 • کاربرد نوار خطر شبرنگ 
 • نوار خطر چه کاربردهایی دارد؟
 • انواع نوار هشدار
 • رنگ بندی نوار هشدار و تفاوت در کاربرد آن
 • تماس با کارشناسان واحد فروش و مشاوره شرکت سریشا

مقدمه :

در محل هایی که مشکلات ترافیکی به وجود می آید و این مشکلات ممکن است به افراد و یا وسایل نقلیه آسیب بزند و همچنین هنگام آگاهی به افراد جهت بروز احتمال خطر از وسایل هشدار دهنده استفاده میشود. یکی از وسایل هشدار دهنده نوار خطر می باشد. که نوار خطر زرد رنگ به خوبی افراد را از بروز مشکل در محل مطلع می سازد.

نوار خطر زرد رنگ که نوشته خطر آن به رنگ مشکی می باشد به راحتی از فاصله زیاد قابل رویت است و این پیام را به افراد منتقل میکند که عبور افراد از این نقاط خطر دارد و ممکن است برای آنها مشکلاتی را به وجود آورد. انتخاب رنگ زرد و مشکی در نوار خطر و همچنین فونت به کار رفته خطر در نوار خطر طبق استاندارد جهانی OSHA بوده است و به افراد این پیام را منتقل میکند که خطر فیزیکی در این نواحی وجود دارد.

جنس نوار خطر معمولا از پلی اتیلن می باشد که مقاومت بالایی در برابر آب و نور خورشید داشته و شما میتوانید در محیط های مختلف به راحتی از آن استفاده کنید. شما کافیست در محل هایی که احتمال بروز مشکل وجود دارد و میخواهید مانع ورود افراد به آن نواحی شوید ، نوار خطر را دور تا دور آن نواحی پیچیده و افراد را از بروز مشکل مطلع سازید .

با توجه به احتمال خطرات مختلف از جمله گاز ، برق ، خطرات فیزیکی برای نوار خطر رنگ های مختلفی در نظر گرفته شده است که نوار خطر زرد رنگ معمولا برای خطرات فیزیکی استفاده می شود.

سریشا تولید کننده انواع محصولات پلی اتیلنی قادر به تولید نوار زرد یا رنگ بندی های دیگر در تمام ابعاد همراه با چاپ اختصاصی یا آماده با نازلترین قیمت ها است . از همین رو سریشا آماده تولید انواع نوار خطر برق ، نوار شبرنگ ، نوار گاز ، نوار شهرداری ، نوار خطر فضای سبز و …. است .

برای مشاهده نمونه های بیشتر و دریافت اطلاعات تکمیلی اینجا را کلیک کنید.

 

درجه بندی کیفیت 

نوار خطر اهمیت استفاده ای ندارد که بخواهید برای آن هزینه مواد اولیه درجه 1 نو و باکیفیت را بدهید از همین رو پیشنهاد ما برای کاهش قیمت استفاده از مواد اولیه درجه 2 و 3 است تا هزینه تولید به صورت قابل توجه ای پایین بیاید .

اما به هر حال کیفیت مواد اولیه به عهده خود مشتری است ، از همین رو می توانید با توجه به میزان هزینه ای که می خواهید بکنید از مواد اولیه متفاوت با درجه بندی کیفیت متفاوت استفاده کنید .

نوار خطر سریشا

چاپ روی نوار خطر

یکی از مهم ترین موارد برای اعلام خطر چاپ روی نایلون است که باعث حفظ امنیت می شود ، نیمی دیگر از موارد مهم تولید به صورت شبرنگ است که در تاریکی شب نیز به خوبی قابل مشاهده باشد .

یکی از مهم ترین موارد برای نوار خطر ، چاپ متن و تصاویر گوناگون برای انتقال هشدار برای عموم است ، پس با توجه به نیاز خود باید متن چاپی را مشخص کنید که به صورت کلی به دو صورت چاپ برای نوار زرد انجام می شود که عبارتند :

چاپ آماده : در این نوع چاپ های معمول ، مانند نوار خطر برق گرفتی یا ساختمان و … است .

چاپ اختصاصی : در این مورد متن چاپی باید توسط خود مشتری مشخص شود .

نوار خطر

رنگ و اهمیت کیفیت

سریشا قادر به تولید نایلون نوار خطر در تمام رنگ بندی ها است و هیچ محدودیتی برای مشتریان ندارد از همین رو می توانید انواع نوار زرد ، آبی ، قرمز و … را سفارش دهید .

یکی از مهم ترین موارد در کیفیت رنگ بندی ، رنگ پاشی 100% و سراسری است ، از همین رو کیفیت چاپ ، رنگ پاشی و تولید به صورت تضمینی ارئه می شود .

خاصیت شبرنگ

اگر برای حفاظت فضای خاصی در تاریکی یا شب می خواهید نوار خطر سفارش دهید ، حتما از نمونه های شبرنگ استفاده کنید تا به خوبی در تاریکی قابل مشاهده باشد .

 

کاربرد نوار خطر چیست ؟

در هر شهری اگر چند دقیقه ای قدم بردارید حتما این نوع از پلاستیک را مشاهده می کنید که بیشتر برای ممانعت از ورود افراد به یک حریم خاصی استفاده می شود .

همانطور که گفتیم نوار خطر برای منع ورود افراد به یک محیط خاصی است که در بیشتر موارد به علت خطراتی است که آن محیط برای افراد یا کارگران ایجاد می کند ، به همین جهت برای اینکه محیط خاصی به خوبی از بقیه محیط ها جدا شود از  نوار خطر نایلون استفاده می کنند.

انواع نوار هشدار

نوار هشدار دارای انواع خاصی نیست بلکه تنها نوار هشدار های مختلف دارای رنگبندی و چاپ های گوناگون هستند  ، به طور مثال برای نوار هشدار نیروگاه های برق از رنگ زرد و چاپ خطر برق گرفتگی استفاده می شود و برای آتشنشانی از رنگ نارنجی شبرنگ استفاده می شود. همانطور که گفتیم این نایلون دارای رنگ های مختلف با چاپ های گوناگون است که انواع را مشخص می کند اما به طور کلی رول خطر در مواردی مانند خطر برق گرفتگی ، لوله نفت ، لوله گاز ، آب و فاضلاب ، آتشنشانی ، شهرداری و … مورده استفاده قرار می گیرد.

نوار خطر شرکت سریشا

رنگبندی  نوار هشدار و تفاوت در کاربرد آن

همانطور که میدانید این نوع از رول پلاستیکی برای مناطقی که در مواجه با خطر است استفاده می شود به طور مثال :

 • نوار خطر زرد رنگ در مشاغل عمرانی و صنعتی برای جداسازی حریم خاصی مانند پرتگاه ها ، خطر افتادن مصالح و … مورده استفاده قرار می گیرد .
 • نوار هشدار خطر قرمز بیشتر در مواردی که امداد رسانی احتیاج دارد مورده استفاده قرار می گیرد مانند آتشنشانی
 • نوار خطر آبی هم برای آب و فاضلاب مورده استفاده قرار می گیرد
 • و…

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 4 میانگین: 5]

Post Author: Sereisha

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

One Reply to “نوار خطر”

 1. من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *