تولید و چاپ انواع نایلون بسته بندی

 1. Homepage
 2. مقالات
 3. نایلون
 4. نمایش مطلب
تولید و چاپ انواع نایلون بسته بندی

دسترسی به لیست تولید کنندگان نایلون بسته بندی در انتهای همین صفحه

آیا می دانید 70 درصد شرکت های تولیدی نایلون، تولید کننده نیستند و فقط واسطه اند؟ و با نام تولید کننده در حال فعالیتند!!! ما لیست تمام تولید کننده های بزرگ و اصلی پلاستیک در سراسر کشور را در فایلی تحت نام بانک پلاستیک ایران جمع آوری کرده ایم.

اگر به دنبال تهیه جنس با کیفیت و قیمت مناسب هستید حتما تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. تا اطلاعات خوبی در رابطه با نایلون بسته بندی کسب کنید و با یک کلیک، به بزرگ ترین بانک پلاستیک ایران دسترسی پیدا کنید.

بسته بندی چیست؟

بسته بندی یک محافظ است که سلامت کالای شما را از تولید تا مصرف تضمین می کند. علاوه بر این اطلاعاتی که خریدار هنگام خرید نیاز دارد، روی آن درج می شود و در واقع پلی میان مصرف کننده و تولید کننده است.

یک بسته بندی شیک و مناسب به راحتی می تواند باعث جلب نظر مشتری و فروش بیشتر شود. این امر به حسن شهرت تولید کننده و توزیع کننده کمک می کند. و منجر به خوش نامی آن ها بین رقبا می گردد. این مسئله به خصوص برای برندهایی که تازه شروع به کار کرده اند از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

نایلون بسته بندی و انواع کاربردهای آن

انواع پلاستیک برای بسته بندی کدام است؟

انواع مختلفی از این نایلونها وجود دارند که زیر به برخی از آنها اشاره خواهم کرد:

 1. نایلون بسته بندی زیپ دار
 2. نایلون بسته بندی حبابدار
 3. نایلون بسته بندی حرارتی
 4. نایلون بسته بندی نان
 5. نایلون بسته بندی حبوبات
 6. نایلون بسته بندی علوفه
 7. نایلون بسته بندی غذایی
 8. نایلون لب چسبدار
 9. بسته بندی لوازم یدکی
 10. پاکت کاست دار
بیشتر بخوانید:  تولید نایلون بسته بندی علوفه و خوراک دام
انواع نایلون بسته بندی | تولید نایلون بسته بندی | قیمت روز نایلون بسته بندی

1- پلاستیک بسته بندی زیپ دار

نایلون زیپ دار یا زیپ کیپ دارای چفتی پلاستیکی در قسمت فوقانی خود است. به کمک این چفت پلاستیکی می توان نایلون را بارها و بارها به صورت نامحدود باز و بسته کرد. این کار موجب راحتی در استفاده می شود.

علاوه بر آن امکان استفاده مجدد آن را فراهم می کند. به همین علت از نایلون زیپ کیپ غالبا برای بسته بندی مواد غذایی و همچنین خشکبار استفاده می شود.

نایلون بسته بندی زیپ دار | تولید نایلون بسته بندی شفاف زیپ کیپ | چاپ نایلون بسته بندی زیپ کیپ

2-پلاستیک حبابدار ضربه گیر

نایلون حباب دار یا ضربه گیر بافت و ساختار متفاوتی نسبت به سایر پلاستیک ها دارد. این نوع نایلون سطحی ناهموار داشته و روی آن برجستگی های حباب مانندی وجود دارد که از گاز مخصوصی پر شده اند.

پلاستیک حباب دار با ایجاد پوشش حفاظت کننده، جلوی ضربه ها و صدمه های احتمالی مانند خراشیدگی، رنگ پریدگی و لب پر شدن را گرفته و مانع آسیب های فیزیکی و شیمیایی به کالا می شود.

پلاستیک بسته بندی حبابدار | نایلون بسته بندی ضربه گیر | پلاستیک بسته بندی حبابدار ضربه گیر

3- پلاستیک بسته بندی شیرینگ

یکی از مهمترین و معروف ترین نایلون ها برای بسته بندی، نایلون شیرینگ یا حرارتی است و به صورت شفاف، رنگی و چاپدار قابل تولید است. نایلون حرارتی نسبت به افزایش دما حساس است، به طوری که در دمای 160 تا 220 درجه سانتی گراد جمع و منقبض شده و روی محصول مورد نظر وکیوم می شود.

نایلون بسته بندی شیرینگ | پلاستیک بسته بندی حرارتی | نایلون بسته بندی شیرینگ رنگی

4- پلاستیک بسته بندی نان

نایلون و نایلکس، برای بسته بندی نان کاربرد زیادی دارد. از این پلاستیک ها هم برای نان های فانتزی مانند نان تست و باگت، و هم برای نان های سنتی مانند لواش و تافتون مورد استفاده قرار می گیرد.

نایلون بسته بندی نان | تولید نایلون بسته بندی نان | چاپ نایلون بسته بندی نان باگت
بیشتر بخوانید:  تولید نایلون نان و بسته بندی چاپی

5- پلاستیک بسته بندی حبوبات

پلاستیک بسته بندی حبوبات مانع ورود هوا و رطوبت به داخل بسته بندی شده و آن را از تابش مستقیم نور در امان نگه می دارد. لذا می توان آن را یک بسته بندی مناسب جهت نگهداری حبوبات دانست.

پلاستیک بسته بندی حبوبات | قیمت نایلون بسته بندی حبوبات | چاپ نایلون بسته بندی حبوبات

6- پلاستیک بسته بندی علوفه

غذای حیوانات، نیازمند شرایط نگهداری ویژه ای است که بتواند کیفیت و ارزش غذایی آن را حفظ کند. یکی از عوامل ایجاد چنین شرایطی، بسته بندی مناسب تغذیه دام با استفاده از پلاستیک بسته بندی علوفه است.

نایلون بسته بندی علوفه | تولید نایلون بسته بندی علوفه | پلاستیک بسته بندی علوفه

7- پلاستیک بسته بندی مواد غذایی

انواع پلاستیک برای بسته بندی مواد غذایی وجود دارد. صنایع غذایی جهت بسته بندی محصولات مختلف از پلاستیک استفاده می کنند. مانند آجیل و خشکبار، قهوه، دمنوش، گیاهان دارویی، سبزیجات خشک، حبوبات، ادویه جات و…

همچنین برای انواع مواد غذایی پروتئنی آماده و نیمه آماده، نوشیدنی، محصولات لبنی، ترشی جات و تنقلات از نایلون بسته بندی استفاده می شود.

نایلون بسته بندی مواد غذایی | پلاستیک بسته بندی غذایی | تولید و چاپ نایلون بسته بندی غذایی

8- پلاستیک بسته بندی لب چسبدار

نایلون لب چسب دار نوعی بسته بندی بهداشتی و شکیل برای محصول فراهم کرده و نمایانگر حسن سلیقه تولیدکننده در انتخاب بسته بندی کالای خود می باشد.

دارا بودن این خصوصیات در کنار قیمت مناسب باعث شده تا این نایلون به عنوان یک متریال پر استفاده در صنعت بسته بندی مورد توجه قرار گیرد.

نایلون بسته بندی لب چسبدار | نایلون بسته بندی لبه چسب دار | پلاستیک بسته بندی لب چسب دار

9- پلاستیک بسته بندی لوازم یدکی

تمام کارخانه ها برای بسته بندی و عرضه محصول خود به بازار به انواع پلاستیک و نایلون احتیاج دارند. در این بین تولید کنندگان لوازم یدکی و قطعات صنعتی خودرو و موتور سیکلت به دلیل گسترش روز افزون این صنایع نیاز بیشتری به بسته بندی لوازم یدکی دارند.

نایلون بسته بندی لوازم یدکی | پلاستیک بسته بندی لوازم یدکی | قیمت چاپ نایلون بسته بندی لوازم یدکی

10- پاکت کاست دار بسته بندی

پاکت یکی از جذاب ترین انواع بسته بندی برای محصولات گوناگون است. همچنین می توان پاکت های بسته بندی را به صورت سفارشی مثلا افزودن کاست به آن هم تولید کرد.

      افزودن کاست موجب افرایش گنجایش و هم چنین قابلیت ایستادن پاکت می شود.

نایلون بسته بندی پاکت کاست دار | قیمت نایلون بسته بندی پاکت کاست دار | پاکت کاست دار بسته بندی

ابعاد  قابل تولید و چاپ نایلون بسته بندی

همه انواع چاپ اعم از فلکسو، هلیوگراور و سیلک بر روی نایلون بسته بندی قابل انجام است. اطلاعاتی مانند نام برند، نام محصول، ترکیبات محصول و بسیاری از موارد دیگر را روی آن چاپ می شود.

چاپ این اطلاعات بر روی نایلون باعث ماندگاری در ذهن مخاطب می شود. و خریدار هنگام خرید، می تواند اطلاعات لازم را روی آن مشاهده کند.

این پلاستیک قابل تولید در تمام ابعاد، ضخامت و رنگ دلخواه مشتری است. قیمت چاپ بسته به نوع طرح و تعداد رنگ چاپ دارد. لذا در هنگام سفارش اطلاعات مربوط به نوع محصول و تعداد رنگ چاپ را دقیق بیان کنید. 

بیشتر بخوانید:  نایلون بسته بندی لوازم یدکی چاپی

عوامل موثر در قیمت چاپ نایلون بسته بندی

قیمت چاپ بستگی به تعداد رنگ مورد نظر در طرح دارد. از آنجاییکه به ازای هر رنگ موجود در طرح نیاز به ساخت یک کلیشه جداگانه است لذا هر چه تعداد رنگها بیشتر باشد تعداد کلیشه بیشتری ساخته شده و هزینه تمام شده بیشتر خواهد بود.

نکات مربوط به ثبت سفارش پلاستیک برای بسته بندی

در زمان ثبت سفارش نایلون باید به ضخامت نایلون و ابعاد نایلون مورد نیاز تان دقت کنید و کاملا سایز و ابعاد مدنظر را بیان کنید جنس ماده اولیه هم حائز اهمیت است که از مواد درجه یک باشد یا درجه دو و در حد نو و…

نایلون بسته بندی دستمال کاغذی صادراتی

ارایه لیست برترین تولید کنندگان 

لیست به صورت فایل اکسل به شما ارائه می گردد و شامل شرکت های تولید نایلون در سراسر کشور است. این بانک اطلاعاتی شامل نام شرکت، شماره تلفن و زمینه فعالیت به تفکیک شهر و استان می باشد، صحت اطلاعات حدود 95 در صد است. به محض خرید فایل، لینک دانلود برای شما ارسال می گردد.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 14 میانگین: 4.6]

Sereisha

نویسنده از: آوریل 3, 2019

شرکت پلاستیک و سلفون سریشا با چندین سال سابقه تولید انواع نایلون و نایلون های شرینک و سلفون در خراسان رضوی، مفتخر است محصول با کیفیت بالا متناسب با سلیقه ایرانی را با حداقل قیمت منصفانه به دلیل عرضه مستقیم از کارخانه به دست مصرف کنندگان عزیز برساند.

11 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید