خرید اینترنتی نایلون شیرینگ

 1. Homepage
 2. مقالات
 3. شرینک
 4. نمایش مطلب
خرید اینترنتی نایلون شیرینگ

دسترسی به لیست تولید کنندگان نایلون شیرینگ در انتهای همین صفحه

آیا می دانید 70 درصد شرکت های تولیدی پلاستیک، تولید کننده نیستند و فقط واسطه اند؟ و با نام تولید کننده در حال فعالیتند!!! ما لیست تمام تولید کننده های بزرگ و اصلی پلاستیک در سراسر کشور را در فایلی تحت نام بانک پلاستیک ایران جمع آوری کرده ایم.

اگر به دنبال تهیه جنس با کیفیت و قیمت مناسب هستید حتما تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید. تا اطلاعات خوبی در رابطه با نایلون شیرینگ کسب کنید و با یک کلیک، به بزرگ ترین بانک پلاستیک ایران دسترسی پیدا کنید.

آنچه در مقاله زیر مطالعه خواهید کرد

 • مقدمه
 • نایلون شیرینک چیست؟
 • تولید نایلون شیرینگ
 • کاربرد های نایلون شیرینگ
 • انواع نایلون شیرینگ
 • تفاوت نایلون شیرینگ و استرچ پالت بند
 • چاپ روی نایلون شیرینک
 • خرید اینترنتی نایلون شیرینک
 • قیمت نایلون شیرینک حرارتی و روده ای
 • ضخامت نایلون شیرینگ
 • فروش نایلون شیرینگ روده ای و نایلون حرارتی
 • خرید رول شیرینگ حرارتی
 • درجه بندی کیفی پلاستیک شیرینک پک
 • ارایه لیست برترین تولید کنندگان نایلون شیرینگ
خرید اینترنتی نایلون شیرینگ پک | عکس نایلون شیرینگ پک

مقدمه

در بسیاری از صنایع امروزی، از نایلون شیرینگ برای بسته بندی و حمل و نقل راحت تر کالا استفاده می شود. انتخاب یک نایلون شیرینگ پک خوب و با کیفیت که خاصیت چاپ پذیری مناسبی هم داشته باشد دغدغه خیلی از صنایع است.

لذا بر آن شدیم تا نکاتی پیرامون انتخاب یک نایلون شرینگ پک با کیفیت و مقرون به صرفه را در مقاله زیر بیان کنیم. پیشنهاد می کینم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

نمونه نایلون شیرینگ | رول نایلون شیرینگ | نایلون شیرینگ چاپ شده

نایلون شیرینک چیست؟

نایلون شیرینک نوعی از نایلون است که برای بسته بندی و پک کردن محصولات به منظور محافظت آنها از آلودگی و ضربه استفاده می شود. در واقع نایلون شیرینگ پک به نایلونی گفته می‌شود که در اثر حرارت جمع شده و به محصولات داخل آن می‌ چسبد.

      از نایلون شیرینک حرارتی هم برای بسته بندی در منزل استفاده می شود و هم کارخانجات و تولیدی ها با استفاده از دستگاه های مخصوص اقدام به شیرینک و بسته بندی محصولات شان با این نوع از نایلون ها می کنند. نایلون‌ شیرینک اگر تحت دمای 160 درجه تا 220 درجه سانتی‌ گراد قرار بگیرد تغییر حالت می ‌دهد و به محصول می‌ چسبد.

نایلون شیرینگ چیست؟ | نایلون شیرینگ پک ارزان
 قیمت سلفون شیرینگ حرارتی و نایلون شیرینک پک

تولید نایلون شیرینگ

تولید نایلون شیرینک پک که یک نایلون بسیار ایده‌آل برای بسته‌بندی است کاربرد زیادی در صنایع داشته و به صورت یک یا چند لایه تولید و عرضه می‌ شود. هرچه لایه‌ های نایلون بیشتر باشد مقاومت آن افزایش پیدا می‌ کند. این نایلون ها با حرارت وکیوم می‌شوند و از محصولات داخل آن محافظت می ‌کنند.

      تولید نایلون شرینگ در انواع مختلفی شامل PVC، تونلی و روده‌ای انجام می‌شوند. از مواد اولیه PVC، پلی اتیلن و پلی الفین به عنوان مواد اولیه نایلون شرینگ پک هم استفاده می‌ شود.

 

همچنین تولید نایلون شیرینک در ابعاد مختلفی صورت می‌ گیرد و ابعاد آن به محصولی که قصد بسته‌بندی آن را دارند بستگی دارد. مهم‌ترین نکته در رابطه با تولید پلاستیک شیرینگ این است که نباید ناخالصی داشته باشد؛ چرا که مقاومت خود را تا حدودی از دست می‌ دهد.

بیشتر بخوانید:  تولید و چاپ نایلون های شیرینگ

کاربرد های نایلون شیرینگ

باید گفت تمامی محصولات پلاستیکی بر پایه ماده اولیه پلی اتیلن، دارای کاربردهای وسیع و گوناگون بوده که بیان همه آن ها نیاز به زمان زیادی دارد. اما از جمله رایج ترین کاربرد های نایلون شیرینک حرارتی می توان به بسته بندی و شیرینگ چند تایی آب معدنی و نوشابه و دوغ ها در کنار هم تحت عنوان شل اشاره کرد. یا در کارخانجات تولیدی، کارتن ها را در کنار هم قرار داده و هرچند تا را با هم شیرینک می کنند که کمک بسیار زیادی در سهولت حمل و نقل آنها می کند.

سلفون شیرینگ حرارتی | قیمت پلاستیک شیرینگ پک | کاربرد نایلون شیرینگ پک

انواع نایلون شیرینگ پک

 1. نایلون شیرینک تونلی: این نوع نایلون که به پلاستیک شیرینگ پلی اتیلن نیز معرف است، مقاومت خوبی دارد و به خوبی شکل می ‌گیرد.
 2. نایلون شیرینک حرارتی: نوع دیگر نایلون شرینگ، نایلون حرارتی است که برای وکیوم کالاهای‌ بسته‌بندی شده استفاده می‌شود. این نایلون به محصول می‌ چسبد و کاملا از آن محافظت می ‌کند.

چاپ روی نایلون شیرینک

شما می توانید در صورت تمایل برای بسته بندی محصول تان از نایلون شیرینک با چاپ و طرح دلخواه تان استفاده کنید. برای خلق یک ظاهر جذاب و چشم نواز می توانید از پلاستیک شیرینگ با پایه رنگی استفاده کنید.

این کار باعث افزایش راندمان فروش و جلب توجه مشتری به سمت محصول و کالای شما می شود. زیرا ظاهر جذاب تاثیر مستقیم در فروش محصول مخصوصا در فروشگاه های مواد غذایی دارد. لذا چاپ اختصاصی روی نایلون شیرینگ می تواند نقش زیادی در تبلیغات و فروش محصول و کالای شما داشته باشد.

      چاپ به دو صورت فلکسو و هلیو به صورت 1 تا 8 رنگ و 1 تا 6 رنگ FULL HD انجام می شود.

چاپ نایلون شیرینگ پک | قیمت چاپ روی نایلون شیرینگ

تفاوت نایلون شیرینگ پک و استرچ پالت بند

 1. فیلم استرچ از فیلم شیرینگ نازک تر و شفاف تر است.
 2. به نایلون استرچ حرارتی دمیده نمی شود و مانند نایلون شیرینگ در کوره پخت قرار نمی گیرد و فقط با کشیده شدن، دور کالا را محصور می نماید.
 3. فیلم های دستگاه استرچ پالت تنها به صورت رولی هستند، اما فیلم های شیرینگ گاها به صورت غلاف یا پاکت تولید می شوند که محصول داخل آن قرار می گیرد.

ضخامت نایلون شیرینک پک

تولید نایلون شیرینک در ضخامت های مختلف صورت می گیرد. هر چه از نایلون های ضخیم تر برای بسته بندی محصولات استفاده شود می تواند محافظت بهتری از محصول انجام دهد. نایلون هایی که در صنعت بسته بندی و در کارخانجات مورد استفاده قرار می گیرند انواع گوناگونی دارند که هر یک نیز از ضخامت و مشخصات خاصی برخوردار هستند.

قیمت نایلون شیرینک حرارتی و روده ای

عوامل زیادی در قیمت نایلون شیرینک حرارتی و سلفون شیرینگ پک تاثیر گذار است. قیمت نایلون شیرینک پک حرارتی بر حسب مواد اولیه پتروشیمی تعیین می شود. از همین رو مرتب با توجه به تغییر نرخ مواد پتروشیمی در بورس، قیمت نایلون شیرینک هم تغییر می کند. برند محصول و شفافیت آن هم می‌ تواند بر قیمت نایلون شرینک پک اثر گذار باشد.

قیمت نایلون شیرینگ حرارتی | قیمت نایلون شیرینک پک روده ای | خرید اینترنتی نایلون شیرینگ

خرید اینترنتی نایلون شیرینک پک

شرکت سریشا اقدام به تهیه لیستی از برترین شرکتهای تولیدی در زمینه تولید نایلون و پلاستیک  و… کرده است. در لیست مذکور شرکت هایی وجود دارد که امکان خرید و سفارش این محصول به صورت اینترنتی را هم فراهم آورده است.

      برای خرید رول شیرینک و استعلام قیمت فیلم شرینک پک و دریافت لیست قیمت نایلون شیرینک حرارتی کافی است با کارشناسان این مجموعه ها تماس حاصل کنید.

بیشتر بخوانید:  خرید اینترنتی نایلون شیرینگ

فروش نایلون شیرینک روده ای و نایلون حرارتی

از جمله خدمات ارائه شده توسط تولید کننده ها، پخش نایلون شیرینک و نایلون های وکیوم حرارتی است. تولید کننده ها قادر به تولید انواع پلاستیک شیرینگ در تمام ابعاد با کمترین قمیت هستند. با ارائه محصولی با بهترین کیفیت و از طرفی قیمت کم باعث جلب اعتماد مشتریان می شوند و تمام نیاز مشتری به انواع این نایلون را برآورده می کنند.

خرید عمده پلاستیک شیرینگ پک | فروش عمده نایلون شیرینگ پک حرارتی | خرید آنلاین نایلون شیرینگ

خرید رول شرینک حرارتی

توصیه می شود اگر تولید کننده هستید و برای تولید صنعتی خود به بسته‌بندی مناسب نیاز دارید، از پلاستیک شیرینک پک رولی استفاده کنید. این کار هم صرفه اقتصادی بیشتری دارد و هم نیازی به خرید روزانه نایلون ندارید.

درجه بندی کیفی پلاستیک شیرینگ پک

باتوجه به اینکه اکثرا کارخانه ها و گروه های تولیدی در صنایع بیشتر مایل به تهیه نایلون ارزان قیمت و مقرون به صرفه تر برای بسته بندی کالای خود هستند، لذا می توان از نایلون های درجه 2 و 3 هم برای تولید نایلون شیرینک استفاده کرد.

در این راستا باید بگوییم که نوع درجه 1 و 2 و 3 نایلون در خاصیت شیرینک پذیری نایلون تاثیر نمی گذارد و مهمترین اثر آن بر روی شفافیت آن است.

      محصول تولیدی با نایلون درجه 2 و 3 کمی کدر تر نسبت به محصول درجه 1 است. نایلون درجه 1 از مواد اولیه نو و با کیفیت هست اما نایلون شیرینک درجه 2و 3 از مواد اولیه ضایعاتی تولید شده است.

تولید عمده پلاستیک شیرینگ | تولید کننده نایلون شرینگ | تولیدی نایلون شیرینگ

ارائه لیست برترین تولید کنندگان نایلون شیرینک پک

لیست به صورت فایل اکسل به شما ارائه می گردد. شامل شرکت های تولید پلاستیک در سراسر کشور است، که شامل نام شرکت های تولیدی نایلون شیرینگ پک در تمام ایران نیز هست.

 

نام تمام شرکت های تولید کننده نایلون شیرینگ پک در این فایل قرار دارد. این بانک اطلاعاتی شامل نام شرکت، شماره تلفن و زمینه فعالیت به تفکیک شهر و استان بوده و باید گفت صحت اطلاعات حدود 95 در صد است.

      به محض خرید فایل، لینک دانلود برای شما ارسال می گردد.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 3 میانگین: 3.7]

معصومه منتظری

نویسنده از: نوامبر 7, 2020

دیدگاه خود را بنویسید