تولید نایلون فروشگاهی در مشهد

 1. Homepage
 2. نایلون
 3. نایلون دسته رکابی
 4. نمایش مطلب
تولید نایلون فروشگاهی در مشهد

سریشا تولید و صادر کننده انواع نایلون های فروشگاهی در خراسان رضوی

نایلون فروشگاهی

نایلون ها و نایلکس های فروشگاهی یا نایلونهای رستورانی که به پلاستیک فروشگاهی هم شناخته می شوند در واقع همان نایلون های دسته رکابی هستند که امروزه کاربرد بسیار وسیعی در مراکز خرید و فروشگاه های معتبر پیدا کرده اند. به عبارتی این نایلونها به دو دسته میشوند. یک نوع همین انواع ساده که در اغلب میوه فروشی ها و سوپرمارکتها به مشتری داده می شود برای سهولت و آسانی در جابجایی و حمل و نقل اجناس خریداری شده خود، که دارای انواع رنگهای مختلف،راه راه ، رنگی، مشکی و شفاف می باشد. نوع دیگر برای آسانی حمل و نقل اما با هدف تبلیغات مورد استفاده قرار میگیرد و برای این منظور انواع دسته موزی، دسته بندی و دسته تقویت توصیه می شود و چون هدف از این نایلون صرفا جنبه تبلیغات دارد توصیه می شود آنها را چاپدار سفارش دهید و نیاز به چاپی با کیفیت خوب بوده تا نایلون از جذابیت و جلوه بصری برخوردار شود.

خصوصیات نایلکس های فروشگاهی

 • ضخامت کم این نایلون ها ونازک تر بودن نسبت به نایلون های دسته موزی ونایلون های دسته تقویت
 • تعداد بالا در کیلو ومقرون به صرفه بودن نسبت به سایر انواع پلاستیک
 • این نوع نایلکس ها بغل کاست هستند. یعنی از دوطرف معمولا بین ۷ تا ۹ سانتیمتر باز می شوند.
 • ته دوخت هستند
 • قیمت کلیشه نسبت به سایر انواع نایلون پایین تر است.
نایلون شیری مواد درجه یک فروشگاهی

کاربردهای پلاستیک دسته رکابی فروشگاهی

 • نایلون های رستورانی مخصوص حمل غذا در کترینگ ها ، رستوران ها و فست فودی ها
 • نایلون های حمل مواد غذایی و خوراکی در سوپر مارکت ها ، پرو تئینی ها و سوپر گوشت ها
 • نایلون های مخصوص حمل لباس در بوتیک ها و فروشگاه ها
 • نایلون های مخصوص حمل دارو در داروخانه ها

چاپ نایلکس و نایلون فروشگاهی

همانطور که در بالا گفته شد نایلون و نایلکس های فروشگاهی جنبه تبلیغات دارد و یک چاپ با کبفیت و خوب به همراه جنس خوب نایلون میتواند تاثیر زیادی در کاربرد و استفاده چنده باره از نایلون داشته باشد. لذا اینجاست که به اهمیت کیفیت چاپ پی می برید. شرکت سریشا انواع سفارشات چاپ روی نایلون ها را انجام می دهد. چاپ با دستگاه های هلیو فول اچ دی و تا 8 رنگ انجام می شود. شما با درج نام و لوگوی فروشگاه خود و حتی درج آدرس فروشگاه و آدرس ایمیل خود بر روی نایلون های خود می توانید راندمان فروش خود را با همین روش تبلیغاتی چند برابر کنید.

قیمت تولید نایلون تبلیغاتی

قیمت چاپ نایلون فروشگاهی/ قیمت نایلون و نایلکس در بازار / قیمت نایلون کیلوئی/خرید نایلون فروشگاهی / تولید نایلون فروشگاهی / فروش انواع نایلون فروشگاهی/ قیمت نایلون تبلیغاتی/ تولید نایلون تبلیغاتی / قیمت نایلون فروشگاهی/ قیمت چاپ روی پلاستیک /

تمام تولیدات شرکت سریشا با مواد اولیه درجه یک می باشد اما در صورتیکه خود مشتری مایل باشد قیمت تمام شده محصولش پایین تر باشد و صرفه اقتصادی داشته باشد به درخواست و سفارش خود مشتری ما کار تولید را با مواد در حد نو و مواد اولیه ضایعاتی انجام میدهیم. در قیمت تمام شده نایلون چاپی، علاوه بر خود تولید نایلون هزینه چاپ هم اثر گذار است. برای استعلام قیمت چاپ نایلون فروشگاهی، قیمت نایلون و نایلکس در بازار، قیمت نایلون فروشگاهی و… با کارشناسان فروش سریشا  تماس بگیرید .

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 9 میانگین: 4.8]

دیدگاه خود را بنویسید