نایلون اجاق گاز

  1. Homepage
  2. مقالات
  3. نایلون
  4. نمایش مطلب
نایلون اجاق گاز

سریشا تامین کننده انواع نایلون های صنعتی و مورد استفاده کارخانه جات در مشهد

آنچه در مقاله نایلون اجاق گاز ارائه گردیده است:

  • مقدمه
  • کلیپ مراحل تولید نایلون شیرینگ و شیرینگ با دستگاه نیمه اتومات
  • تولید انواع پلاستیک برای قسمتهای مختلف اجاق گاز در شرکت سریشا
  • اساس درجه بندی کیفیت پلاستیک بسته بندی اجاق گاز
  • تماس با کارشناسان واحد فروش و مشاوره سریشا

مقدمه:

یکی از مهم ترین موارد برای تولید اجاق گاز نایلون است که اگر موجود نباشد باعث توقف خط تولید می شود . و به عنوان بسته بندی و زیبایی بصری محصول هم از اهمیت برخوردار است. این نایلون باعث نو نگاه داشتن اجاق و خط نخوردگی تا هنگام مصرف مشتری می شود . دلیل اهمیت این نایلون نیز این است که اگر اجاق کوچکترین خط خوردگی و یا کثیفی را داشته باشد از طرف خریدار مرجوع می شود .

تولید انواع پلاستیک برای قسمت های مختلف اجاق گاز

برای بسته بندی اجاق نمی توان تنها از یک نوع نایلون استفاده کرد بلکه باید از نایلون های گوناگون با جنس های مختلف استفاده کرد ، به طور مثال برای شیشه روی فر اجاق باید از نایلون پشت چسب دار استفاده کرد یا برای روی اجاق از نایلون شیرینگ حرارتی که سریشا تامین کننده انواع این نوع از نایلون ها است ، استفاده کرد .

 

درجه بندی کیفیت نایلون

از آن جایی که نایلون اجاق گاز یک محصول غذایی نیست می توان از نایلون های درجه 2 یا 3 استفاده کرد که باعث کاهش قیمت می شود اما این نکته حائز اهمیت است که هیچ گاه نمی تواند جای مواد اولیه درجه 1 را بگیرد و تنها برای کاهش قیمت مورد استفاده قرار می گیرد . البته ما در مجموعه سریشا قادر به انجام و تحویل هر نوع سفارش برای بسته بندی قطعات گاز هستیم که بسته به انتخاب مشتری ارائه خدمات انجام میگیرد. کافی است با کارشناسان ما در مجموعه سریشا تماس بگیرید تا از مشاوره های رایگان شرکت ما بهره مند شوید.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 8 میانگین: 4.8]

1 نظر

  • من حامد فدایی هستم مدیر بازرگانی و فروش شرکت سریشا عاشق کسب و کارم هستم. به نظر من تولید و فروش پلاستیک یکی از جذاب ترین شغل های دنیاست. خوشحال میشم برای فروش و مشاوره در خدمت تون باشم

دیدگاه خود را بنویسید