تولید نایلون شیری دستمال کاغذی در مشهد

  1. Homepage
  2. نایلون
  3. نایلون بسته بندی
  4. نمایش مطلب
تولید نایلون شیری دستمال کاغذی در مشهد

سریشا تولید و صادر کننده انواع پلاستیک شیری دستمال کاغذی

پلاستیک دستمال کاغذی

برای حفظ بهداشت و سلامت کالای تولید شده همیشه نیاز به یک بسته بندی اصولی و سالم می باشد. یکی از انواع بسته بندی محصولات ، بسته بندی با پلاستیک و کاربرد  نایلون و پلاستیک در صنایع بسته بندی است. بسته بندی یک محافظ است که سلامت کالای شما را از تولید تا مصرف تضمین می کند. علاوه بر این اطلاعاتی که خریدار هنگام خرید نیاز دارد، روی آن درج می شود و در واقع پلی میان مصرف کننده و تولید کننده است. هر کارخانه تولید دستمال ، نیاز به یک نایلون پلاستیکی و یا نایلون شیری دستمال کاغذی برای بسته بندی دارد ، سریشا با بیش از یک دهه تجربه و ماشین آلات روز دنیا قادر به چاپ و تولید انواع نايلون دستمال کاغذي است .

 

انواع نایلون بسته بندی دستمال کاغذی

 

1- نایلون اقتصادی

به بسته بندی خود دستمال سلولزی با پلاستیک ، نايلون اقتصادی دستمال کاغذي می گویند . زیرا با استفاده از پلاستیک به جای کارتن هزینه پایین تر می آید از همین رو دستمالی با بسته بندی نایلونی را دستمال کاغذی اقتصادی می گویند .

 

2- نایلون مادر

بعد از بسته بندی تکی دستمال برای حمل و نقل راحت تر و سهولت در بسته بندی تعدادی را در یک پلاستیک بزرگتر قرار می دهند که به این پلاستیک نایلون مادر می گویند .

نایلون شیری دستمال کاغذی

مزایای استفاده از نایلون بسته بندی دستمال کاغذی

  • استفاده از نایلون برای بسته بندی دستمال کاغذی باعث راحتی در استفاده بوده و کاربرد آن هم در منازل هم شرکتها و کارخانجات آسانتر است.
  • استحکام بالا در برابر نفوذ آلودگی دارد و از مقاومت خوبی برخوردار است.
  • قرار دادن دستمال کاغذی در بسته بندی پلاستیکی موجب میشود که براحتی آن را در هر جعبه دستمال دلخواه و باکس های تزئینی قرار بدهیم.
  • استفاده از پلاستیک و نایلون در بسته بندی دستمال کاغذی باعث صرفه جویی در مصرف کارتن و کاغذ می شود.

دوخت نایلون

مشتریان پلاستیک دستمال کاغذی به دو صورت این نوع نایلون را سفارش می دهند . یا به صورت دوخت شده یا به صورت طاقه ای یا همان رولی که اگر بدون دوخت سفارش داده شود ، دوخت باید داخل خود کارخانه مشتری انجام شود .

جنس نایلون بسته بندی برای دستمال از چیست ؟

همانطور که از نام محصول پیداست این نمونه تولید شده با مواد اولیه نایلونی و cpp است که در صورت درخواست مشتری برای سفارشی کردن بسته بندی می توان این نمونه را به صورت لمینت شده نیز تولید کرد .

نایلون دستمال کاغذی

تولید و چاپ نایلون دستمال کاغذی

پلاستیک و سلفون سریشا قادر به چاپ روی نایلون دستمال کاغذی از 1 تا 6 رنگ با کیفیت full hd با بروز ترین دستگاه ها است ، همینطور قابلیت چاپ انواع تصاویر روی نایلون نیز وجود دارد . همچنین شرکت سریشا قادر به تولید پلاستیکهای بسته بندی دستمال کاغذی ۲۰۰ برگ، ۳۰۰ برگ، ۴۰۰ برگ، ۹۰۰ برگ، ۱۲۰۰ برگ و… می باشد. علاوه بر آن قابلیت چاپ و تولید بسته های پلاستیکی مادر بدون چاپ و چاپ دار تا هشت رنگ هم در شرکت سریشا فراهم است . رنگ و ضخامت فیلم پلی اتیلن مورد استفاده در این کیسه ها بر اساس نیاز مشتری تعیین می گردد. این نایلون ها از جنس CPP بوده و می توان پس از چاپ آن ها را به صورت برش خورده و یا به صورت رول بسته به سفارش مشتری به او تحویل داد.

نایلون دستمال کاغذی

قیمت خرید لفاف دستمال کاغذی

از انجاییکه ماده اولیه تولید پلاستیک مواد پتروشیمی است و مستقیما تحت تاثیر بورس است لذا قیمت فروش نایلون یا به عبارتی لفاف دستمال کاغذی کاملا به قیمت مواد اولیه پتروشیمی بستگی دارد. هر نوع سفارش سازی اختصاصی قابل اجرا در شرکت سریشا است و این سفارشی سازی برای تولید، تاثیری در قیمت نداشته و قیمت نهایی بر حسب هر کیلو گرم اعلام می شود . میزان سفارش شما تاثیر مستقیمی در حجم ضایعات تولید دارد که در آخر باعث کاهش قیمت نهایی خواهد شد .

ممکن است بپرسید لفاف بستی بندی چیست؟ باید بگوییم به طور کلی به انواع بسته بندی محصولات و کالاهای مختلف که با مواد اولیه پلی اتیلنی یا همان پلاستیکی است لفاف بسته بندی می گویند.

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 8 میانگین: 4.9]

معصومه منتظری

نویسنده از: نوامبر 7, 2020

دیدگاه خود را بنویسید