پلاستیک بسته بندی زعفران

 1. Homepage
 2. مقالات
 3. سلفون
 4. نمایش مطلب
پلاستیک بسته بندی زعفران

سریشا تامین کننده همه نوع بسته بندی زعفران و طرح بسته بندی زعفران در مشهد

آنچه در مقاله پلاستیک بسته بندی زعفران خواهید خواند :

 • مقدمه
 • چاپ روی نایلون بسته بندی زعفران به چه صورت است؟
 • جنس نایلون بسته بندی زعفران چاپ دار چیست؟
 • پلاستیک زعفران بسته بندی ساده چه ویژگی هایی دارد؟
 • تماس با کارشناسان واحد فروش و مشاوره سریشا

مقدمه :

اگر در کار بسته بندی زعفران باشید حتما با بسته بندی پاکتی آشنا هستید. بسته بندی پاکتی یکی از بهترین نوع و ارزانترین بسته بندی ها است که هر روزه به تعداد افرادی که به سمت آن روی می آورند بیشتر و بیشتر می شود. به دلیل قیمت بسیار مناسب آن نسبت به انواع ظروف زعفران همیشه جزء اولین انتخاب های افرادی که در کار پخش هستند می باشد.در بیشتر موارد برای بسته بندی زعفران با نایلون از ابعاد کوچک ( نایلون بسته بندی کوچک ) استفاده می شود ، سریشا قادر به تولید پلاستيک بسته بندي زعفران در تمام ابعاد است و می تواند تمام نیاز های تولید شما برای بسته بندی را رفع کند .

چاپ روی نایلون بسته بندي زعفران

اگر تولیدی شما یک برند معروف و مردمی نیست یکی از مهم ترین عوامل در میزان فروش شما یک بسته بندی شکیل و جذاب همراه با یک چاپ باکیفیت است ، چاپ برای نایلون زعفران به دو صورت انجام می شود که عبارتند از :

 • بسته بندی تماما چاپ دار
 • بسته بندی چاپ دار همراه با پنجره شفاف برای مشخص شدن زعفران بسته بندی شده

زعفران یک محصول خوراکی گران قیمت است و برای جلب اعتماد مشتری بیشتر تولیدی های این صنف از نمونه چاپدار همراه با پنجره شفاف برای مشخص شدن محصول استفاده می کنند .

در زیر می توانید نمونه تمام چاپ و نمونه چاپدار همراه با پنجره را مشاهده کنید .

نایلون بسته بندی زعفران چاپ دار

همانطور که می دانید زعفران یک ماده خوراکی گران قیمت است از همین رو برای بسته بندی زعفران از لمینت OPP روی CPP استفاده می شود و همچنین چاپ به صورت آینه از داخل چاپ می شود که با مواد داخل آن تداخل نداشته باشد .

تمامی محصولات تولید سریشا برای مواد غذایی از تمام المان های بهداشتی استفاده می کند .

 

پلاستیک زعفران ساده ( شفاف )

برای فروش هایی که در سطوح بزرگ انجام نمی شود و استفاده از یک بسته بندی چاپ دار ، کار عاقلانه و اقتصادی نیست پیشنهاد ما استفاده از نایلون های بسته بندی کوچک همراه با تمام موارد بهداشتی است برای دریافت اطلاعات کامل در رابطه با پلاستيک بسته بندي زعفران شفاف و بدون چاپ با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنند .

برای نمونه شفاف دو نوع پلاستیک مخصوص مواد غذایی را می توانیم به شما پیشنهاد کنیم ، یکی نایلون و دیگری سلفون است که سلفون دارای شفافیت بالاتری نسبت به نایلون است که انتخاب جنس تولید بستگی به سفارش دهنده دارد .

نظر خود را در مورد این مقاله به ما اطلاع دهید.
[کل: 11 میانگین: 4.7]

3 دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید